Diskuze

Volné diskuse

Rekonstrukce bytu


Anonymni 15.03.22

Dobrý den, nebo spíš večer všem. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenost s tímto e-shopem: https://www.posuvnedverekjadru.cz/posuvne-dvere/. Musíme totiž teď koupit nové dveře, tyhle vycházejí dost levně, ale já nákupům přes internet moc nevěřím. Manžel se mi směje, že jsem hrozný strašpytel, ale já tomu prostě moc nevěřím. Takže budu ráda za jakékoliv recenze! :-)


Reagovat
Anonymni 24.05.22

Tyjo, tak s tímto eshopem bohužel zkušenost nemám. Myslím si ale, že v tom žádný problém nebude. Díval jsem se na to a vypadá to solidně. Majitel našeho bytu se teď také chystá rekonstruovat, tak jsem zvědavý jak to dopadne. Už dlouho jsem se chtěl přestěhovat do vlastního bytu, mimo jiné i kvůli tomu, abych si tam mohl nahlásit sídlo firmy, ale bohužel ty ceny bytů jsou dnes tak vysoké, že je pro mě pronájem jediná možná volba.


Reagovat
Anonymni 25.05.22

Tak hlavně si zjistěte, jestli ty dveře skutečně potřebujete. Udělat vložku do jádra je poměrně pracná sranda. Jako nákupu z internetu bych se nebál, je to o dost jistější než když byste to šli nakupovat do velkého hobby marketu. My jsme na internetu kupovali třeba veškeré osvětlení do domu a jsme naprosto spokojení. :-) A navíc jsme dostali dopravu zdarma. :-)


Reagovat
zoink 29.05.22

Já nakupuji běžně věci přes internet, i nábytek, naposledy jsem s ohledem na cenu kupovala i postel 180×200 cm přes internet a dopadlo to dobře, i když člověk nikdy neví, co mu přijde.. Zrovna u dveří bych šla spíše do kamenné prodejny a to už jen kvůli záruky, přece jen to není položka v řádu desítek či sto korun :) V takových věcech jsem také spíše zdrženlivější.


Reagovat
Anonymni 03.06.22

Jako rekonstrukce bytu je hodně náročná věc. Hlavně časově. Nebo finančně. Záleží, co do toho chcete investovat. Já osobně jsem si dělal hodně věcí sám. Bral jsem to jako možnost toho se něco málo přiučit. A docela mě to bavilo. Třeba štukování, to jsem si dělal sám. Do sluchátek jsem si hodil audioknihy a už jsem jel. :) Docela mě to bavilo. Ale samozřejmě jsem rád, že je to už hotové a za mnou. Náročné to je bezpochyby.


Reagovat
Anonymni 08.07.22

Tyjo, ty posuvné dveře vlastně nevypadají vůbec špatně. My už celkem dlouho přemýšlíme nad tím, že bychom si k nám domů taky koupili nějaké nové dveře. Chtěla bych ale určitě nějaké kvalitní, co nám zase třeba nějakých 10 let vydrží. Slyšela jsem, že dobré dveře jsou prý například od značky Hörmann, viz https://www.podlahyhajny.cz/dvere/ Nemáte je někdo doma?


Reagovat
Anonymni 12.07.22

Posuvné dveře nebrat. Špatně těsní a pokud si pořídíte třeba rekuperace Pardubice nebo klasickou klimatizaci, tak vám bude fungovat jenom na půl plynu. Jako jasně, šetří to místo, to bezesporu, ale my jsme to měli v jednom nájemním bytě a celou dobu jsem se s domovní přel o to, že je to zbytečné a že bych raději zařídil klasické dveře. ;-)


Reagovat
Anonymni 12.10.22

No jako není to sranda, co si budeme povídat. My jsme to řešili, když nám dělali návrh kuchyně na míru v bytě. Taky docela dost málo prostoru, tak jsme řešili každý centimetr. Nakonec jsme ale pořídili klasické dveře i za cenu, že jsme se o pár centimetrů v chodbě obrali. Já si nedovedu představit, že bych v kuchyni pořád tahala „dveře ze zdi“ i když vím, že to tak třeba leckdy není.


Reagovat
Anonymni 18.10.22

Máte to vymyšlené docela pěkně. Mi se hodně líbí takové ty lamelové stěny, které se teď dávají do bytů jako příčka. Teda samozřejmě tam kde to jde. Hodně se mi líbí třeba to, jak to oddělení obývák od kuchyně u takových těch bytů, které jsou vlastně jenom jedna velká místnost maximálně s nějakými pilíři. ;-)


Reagovat
Anonymni 01.11.22

Chtěl bych se na něco zeptat. Jaké si myslíte, že jsou v dnešní době asi nejlepší druhy podlah do bytu? Právě rád bych u nás doma udělal nové podlahy a nevím moc co zvolit. Jako ideální volba se mi jeví vinylová podlaha, viz https://www.supellex.cz/…ove-podlahy/ Přemýšlel jsem ale i o laminátu. Vinyl je ale prý lepší. Co myslíte vy?


Reagovat
Anonymni 20.11.22

My jsme si teď zrekonstruovali byt podle našich představ a konečně to u nás vypadá tak, jak bych si představovala do budoucna. Jen teda manžel ještě říká že neví kam má pověsit horský kolo. Já jsem zásadně proti aby mu kolo viselo v obývacím pokoji, ale prý se to asi nedá jinak udělat..


Reagovat
Anonymni 24.11.22

Já pro vás mám také jeden příspěvek týkající se bydlení, ale není to teda byt. Jde o mobilheim, který jsme potřebovali pro klienta přepravit z Holandska do Česka. Šlo o známou osobnost která na všechno spěchala. Proto se nám vyplatilo kontaktovat firmu, která nabízí expresní přepravu aby nám nadrozměr převezli v nejkratším možném čase.


Reagovat
Anonymni 28.02.23

Taky jsem nedávno rekonstruovali byt a myslím, že věc kterou dost lidi podceňují jsou bezpečnostní dveře, protože ty jsou základem ochrany vašeho bytu. Sám jsem to nejdřív podcenil, ale pak nás vykradli a po přečtení článku na https://homezin.cz/…nostni-dvere jsem se rozhodl pro ty nejkvalitnější bezpečností dveře na trhu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.