Diskuze

Volné diskuse

Rekuperace


Anonymni 13.04.22

Ahoj, jaký máte prosím názor na rekuperaci? Já ještě nedávno ani netušil, že něco takového existuje. Narazil jsem na tento pojem v jednom článku, tak jsem si o tom něco začal zjišťovat a dost mě to zaujalo. Dokonce jsem začal nad nákupem nějaké rekuperační jednotky přemýšlet. A v této souvislosti bych měl ještě jeden dotaz – nemáte někdo zkušenost s https://rekuperace-aldes.cz/ ? Díky mockrát.


Reagovat
Anonymni 19.04.22

Docela dlouho jsme nad tím přemýšleli, když jsme před pár lety stavěli dům. Nakonec jsme zvolili kotel na tuhá paliva a přes směšovač vody rozvádíme do klasických radiátorů po celý dům. A jsme docela rádi, protože dneska už by to nejspíš nešlo. Kromě toho ceny energií jdou nahoru a my máme vlastní dřevo. A celý ten hon za pasivním bydlením prostě moc nechápu. Když topím čistým dřevem, tak mám emise z komína naprosto v pohodě. ;-)


Reagovat
Anonymni 20.05.22

Osobně bych ještě pár let počkal. Rekuperace je mladá, jsou na ní sice studie, ale stále je to nejisté. Pokud se rozhodujete hned, tak bych spíš šel klasickou cestou, což jsou tepelná čerpadla země-voda. Nebo vzduch voda, to už je jedno. Prostě rekuperace je ještě hodně mladá technologie na to, abych s ní chtěl dalších 40 let bydlet. ;-)


Reagovat
Anonymni 09.06.22

Doba rekuperace určitě přijde, ale souhlasím s kolegou nade mnou. :) Zatím je to technologie, které je v plenkách a jen čas ukáže, jestli uspěje. Za mě osobně na vytápění menších prostor jsou nejlepší stará dobrá akumulační kamna s výměníkem. Ale jinak je to samozřejmě každého věc. Možná nám Evropská unie za pár let jasně řekne, čím musíme topit. :D


Reagovat
Anonymni 15.06.22

This is verified legit source of my research. I`ve come here kindly just to find a way to boost my knowledge and give me such a credit. You know, when I started blogging, the only thing that came to my mind was how will I be like you guys. I kept digging and continued what I've found and I saw the word Backlinks. It should be helpful, and vice versa, and it should be relevant and meaningful to yours. Do you have any suggestions? Might want look on ours: 잘터지는 슬롯캠프


Reagovat
Anonymni 29.08.22

No, my nepočkali a nakonec jsme si tu rekuperační jednotku koupili. Teď ji máme plus mínus půl roku a musím říct, že zatím jsem s tím hodně spokojená. Nevyšlo nás to ani nijak zvlášť draho. Máme ji od rekuperace Hradec Králové – https://www.recu-clim.cz/…adec-kralove a ti nám ji nakonec i doma nainstalovali. Během odpoledne to bylo hotové.


Reagovat
Anonymni 10.09.22

Dobrý den, já té rekuperaci moc nevěřím. Přijde mi tam moc proměnných, které se můžou v čase změnit a tak bych se nerad dočkal toho, že uprostřed zimy prostě „vyschne zdroj“. Já vím, jak to funguje, ale stejně. Jako zálohu bych si nechal alespoň akumulační kamna, která dělají příjemné teplo a to topení v nich vyjde taky na pár korun, protože spotřebujete přibližně o 30 % méně paliva. ;-)


Reagovat
LilyHaran 02.02.23

Now it's so windy, cloudy, but warm phoenix kfc
Well, the sun will surely be shining for a few days now and my greenhouse will boil :roll: I keep saying that I have to whitewash it on.


Reagovat
Anonymni 21.02.23

Jenže u nás v jižních čechách prší až teď v dubnu bylo krásně a usychal stejně x trench run


Reagovat
Anonymni 16.03.23

Join the fun game completely free and without ads terraria


Reagovat
Anonymni 12.05.23

Your article is a great example 2048 cupcakes of how to approach a complex topic with nuance and sensitivity.


Reagovat
Anonymni 12.05.23

credible login


Reagovat
Elder45 26.06.23

The modded version provides unlimited in-game currency, allowing players to upgrade their cars, unlock new tracks, and purchase various customization options.

https://carxstreetapk.com


Reagovat
Kevin 17.08.23

Many games you played on your android device some are free and some are paid. If you want to get paid games then you need to download Mode version of your favorite game. In modded version you can upgrade and customize your best choice vehicles. < a href"https://­thehillclimbra­cingapk.com/">


Reagovat
Re: Kevin | Kevin 17.08.23

Many games you played on your Android device, some are free and some are paid. If you want to get paid games then you need to download Mode version of your favorite game. In modded version you can upgrade and customize your best choice vehicles. <a href"https://­thehillclimbra­cingapk.com/">


Reagovat
Kevin 17.08.23

Many games you played on your Android device, some are free and some are paid. If you want to get paid games then you need to download Mode version of your favorite game. In modded version you can upgrade and customize your best choice vehicles. https://thehillclimbracingapk.com


Reagovat
Anonymni 09.10.23

Gli orologi replica sono diventati una tendenza sempre più diffusa nel mondo degli orologi di lusso imitazioni orologi Queste repliche sono realizzate con grande attenzione ai dettagli e con materiali di alta qualità, che le rendono quasi identiche agli orologi originali.I bur­berry replica produttori di orologi replica si impegnano a realizzare copie perfette degli orologi di lusso, utilizzando materiali di alta qualità come acciaio inossidabile rolex replica oro e platino. Inoltre, questi orologi replica sono dotati di movimenti al quarzo o automatici, che garantiscono una precisione del tempo quasi identica orologi replica a quella degli originali.In conclusione, gli orologi replica sono diventati una tendenza sempre più diffusa nel mondo degli orologi di lusso.


Reagovat
james jeffry 24.10.23

Download Carx Street MOD APK latest version to fully access all premium resources free of cost. Enjoy to play with your friends and improve your driving skills.


Reagovat
Anonymni 11.11.23

Free Download Music Streaming apps to explore your music experience.


Reagovat
Anonymni 22.11.23

My doma rekuperaci nemáme a nemyslím si, že by se nám kvůli tomu nějak hůř žilo. Ráno pořádně vyvětrám a za chvíli je tam znovu teplo. Topíme dřevem v krbových kamnech, od kterých jde krásné teplo do celého domu. Výběr kamen i komínové sestavy jsme neuspěchali a vybrali jsme si dobře :-) .


Reagovat
jonny 17.02.24

BeingAssistant.com is your source for learning everything related to Freelancing, Education, and much more. Our goal is to provide valuable education to empower people to make self-dependent and prepare everyone for the skills.


Reagovat
samkumar10090 22.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
User123 27.03.24

Free to Download the latest version of games visit the Vegas Sweeps Download


Reagovat
charlottegianna 03.04.24

What WA GB yang asli and a href=„https:/­/www.apkjaguar­.com/app/choox-sega/“>Choox Sega app is available on this site?


Reagovat
charlottegianna 03.04.24

You can download this Choox Sega from this apk jaguar website.


Reagovat
Anonymni 07.04.24

FIFA Mobile Mod APK is the best game that provide players unlimited money, coins, gems, and many more without any cost.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.