Diskuze

Drobné ovoce

Řez rybízu


úterý 08.02.11

Dobrý den, prosím o radu,jak zastřihnout roční keříky červeného a černého rybízu. Udělala jsem chybu,zasadila je málo hluboko.Teď mám u každého 2 výhony,které se v horní třetině větí a žádný nový výhon.Mám keře na jaře přesadit,nebo stačí nahrnout zeminu? A jak je mám zastřihnout,aby alespoň pár kuliček děti ochutnaly? Děkuji a přeji hezký den


Reagovat
60 22.08.11

Já jsem nedávno četla,že červený se stříhá hodně nízko a černý jen málo nahoře,já to budu dělat na jaře,ale nejsem odborník,tak uvidíme,hodně zdaru :palec:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.