Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Robotická sekačka


Anonymni 23.06.22

Dobrý den, jaká robotická sekačka vám nejvíce vyhovuje? Máme poměrně malou zahradu kolem 70 metrů čtverečních, tak nechci kupovat nic velkého, to mi přijde zbytečné, když jsou dneska robotické sekačky poměrně dostupné a už toho umí docela dost. Jen teď váhám nad tím, jakou značku pořídit. Díky za rady všem! :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 24.03.24

Podle mě je každá robotická sekačka zbytečná. Není přece problém trávu jednou za týden posekat. Obzvlášť, když nemáte zahradu kdo ví jak velkou. Kupte si radši kvalitní benzínovou sekačku s pojezdem a sekání trávy si zamilujete jako já. Už se nemůžu dočkat, až ji zase budu moct vytáhnout z garáže.


Reagovat
Latika Shah 23.06.22

Before a period I looked through fundamental substance to relate my evaluations then, at that point, tracked down your site on google.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.