Diskuze

Volné diskuse

Rodinné auto


Anonymni 04.04.23

Zdravím, sháníme teď auto pro rodinu. Procházím automobilové databáze a nějak si nedokážu vybrat, jestli by se mi líbil klasický kombík nebo bych měl jít spíš už cestou SUV. Máme tři děti, občas vozíme psa (ale to jen výjimečně). Kočárky už netaháme. Máte někdo zkušenost a srovnání? Díky za radu. :) A co konkrétního byste doporučili?


Reagovat
Anonymni 21.04.23

No, jako SUV v tomhle ohledu zní asi docela dobře. Protože samozřejmě ten úložný prostor je nenahraditelný. Když jsem si nedávno vezl domů branky na míru, tak jsem taky ocenil to, že má Volvo tak velký úložný prostor a že je tam dám bez toho, abych musel vyklízet přívěs za auto.


Reagovat
Anonymni 10.05.23

Dobrý den, jestli chcete fakt něco pro rodinu a máte na to rozpočet, tak jděte do SUV a nešetřete. Vyplatí se vám to a vrátí se vám to hlavně na penězích a ušetřených penězích. A kdybyste sháněli levné, ale kvalitní pneumatiky, tak mrkněte na bazar pneu Praha, protože i když mají použité pneumatiky, tak prodávají fakt kvalitu. :-)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 26.09.23

Máte s bazarovými pneu dobré zkušenosti? Já se právě chystám kupovat nějaké nové zimní pneumatiky a říkal jsem si, že ty použité by se možná mohly vyplatit. Díval jsem se například na jedny zimní pneu matador v jednom eshopu, kde je mají za zlomek ceny nových. Jak to tak vidím, tak do toho asi půjdu.


Reagovat
luluhanhan122 27.09.23

Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.


Reagovat
Anonymni 13.12.23

Když už si budete kupovat nové rodinné auto a nežijete zrovna někde na samotě u lesa, tak zvažte jestli skutečně nebudete potřebovat havarijní pojištění. Protože já si myslím že to je něco co by měl mít každý. Nikdy nevíte kde to odřete, jak nezajisíte auto a nebo třeba hodíte smyk na veřejném parkovišti.


Reagovat
Anonymni 24.12.23

Dobrý den, výběr mezi kombikem a SUV může být skutečně náročný. Obzvláště když máte rodinu s dětmi a občas ještě vozíte psa. Osobně mám zkušenost s oběma typy vozidel a mohu říci, že obě mají své výhody. Kombík nabízí dostatek prostoru a je ideální pro rodinné výlety, ale SUV vám poskytne pohodlné sezení. Nedávno jsem si objednala detailing celého auta a musím říct, že se to vyplatilo. Přeji vám hodně štěstí při výběru nového auta.


Reagovat
Anonymni 29.12.23

A co třeba nějaký elektromobil? Samozřejmě nevím, jaký na to máte rozpočet, protože to nejdůležitější nepíšete. Ale existují fajn kousky, které jsou v rámci rodinného rozpočtu dostupné a nabíjecí stanice pro elektromobily dneska taky už nejsou nic nedostupného. Tak bych se třeba mrknul i tím směrem. :) Ale záleží samozřejmě na vás.


Reagovat
Anonymni 22.01.24

Zase budu muset asi koupit nové https://www.cbdily.cz/…mplety-disky disky na auto. Byla jsem na benzině a škrtla jsem kolama o stojan. Stojanu se naštěstí nic nestalo. Odneslo to zrcátko a právě trošku i to kolo. Pro manžela mám hotovou svíčkovou a překvapení v posteli, tak snad.


Reagovat
garryy 13.02.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 13.02.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
garryy 13.02.24

aka.ms/linkpc is an integral component of Phone Link setup process for linking your mobile device with your PC, aka.ms/linkpc provides seamless experiences between smartphones and personal computers. If you’re unfamiliar with what this feature entails or how you should utilize it, look no further. Our comprehensive guide aims to demystify this short URL address to simplify digital life for you. The Phone Link Application connects your mobile phone and PC, enabling you to effortlessly sync notifications, messages, photos, and applications across both platforms. No longer do you have to email files back and forth or deal with cumbersome cables to share data across platforms!


Reagovat
garryy 13.02.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat
Anonymni 25.02.24

Tak jsme si konečně s manželem na tom kliku vybrali dodavatele na povinné ručení a jsme rádi že jsme to stihli v termínu. Už jsme totiž docela bojovali s časem, ale ukázalo se manžel na internetu skutečně umít hledat a že je s tím více sběhlý než já!


Reagovat
samkumar10090 26.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 05.03.24

já bych potřebovala zkombinovat jedno auto pro rodinu a pro mé podnikání, takže potřebuju, aby bylo auto i reprezentativní. A hlavně, jak docílit toho, aby děti auto hned nezašpinily :-D . Nechám vybrání auta na manželovi a nad vybere dobře. Já se stejně potřebuju naplno věnovat založení s.r.o. , tak na nic jiného nemám moc čas.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.