Diskuze

Volné diskuse

Rozjezd podnikání


Anonymni 18.11.22

Zdravím, měl bych takový dotaz, tak třeba mi tu někdo bude schopen odpovědět. Už dlouho přemýšlím nad tím, že bych začal podnikat a i přes to, že v dnešní době na to úplně vhodná doba není, tak jsem se do toho rozhodl jít. Chystám se podnikat v online sféře, takže věřím, že na mě ta současná krize nebude mít až tak velký dopad. Co ale řeším je forma podnikání. Jestli zvolit založení s.r.o. nebo klasickou živnost. Osobně se zatím spíše přikláním k tomu eseróčku, ale rád bych si vyslechl vaše názory a případné zkušenosti. Díky. :)


Reagovat
Anonymni 21.11.22

Dobrý den, je to docela zajímavé, viďte? Já jsem živnost začal tím, že jsem dělal sjednávání schůzek se svými budoucími klienty. Protože bez práce vám prostě nikdo nezaplatí. Nedá se svítit. Takže začněte tím, že zvednete telefon a prostě se domluvíte s někým, kdo vás bude ochoten poslouchat a zaplatit vám. ;-)


Reagovat
Anonymni 22.11.22

Tak to vám přeji hodně štěstí. V této době bych podnikání asi nezakládal. Nebo alespoň rozhodně ne v takové míře, jak se mi zdá, že popisujete. Já se spíš zaměřuji na zvelebování domácnosti a bouchám v práci směny jako blázen. Pořídili jsme si na zahradu betonový plot imitace dřeva a tak různě plánujeme a celkově si to doma děláme pěkné. Vlastní podnikání mě moc neláká. :- )


Reagovat
Anonymni 06.02.23

Při rozjezdu firmy je také důležité koukat na svoje sny. Např. sen o zubech znamená neštěstí. Naopak, sen o smrti přináší úspěch.


Reagovat
Anonymni 23.02.23

It's really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know majorsite ? If you have more questions, please come to my site and check it out!


Reagovat
Anonymni 27.02.23

Chci se na něco zeptat. Rozjíždím si vlastní podnikání v oblasti obchodu a docela se mi začíná dařit. Objednávek je čím dál víc a bohužel pomalu přestávám stíhat vše dělat sám. Hlavně teda pak balení zboží mi dělá problém. Přemýšlím tedy nad tím, jestli to nesvěřit nějaké externí firmě. Zkoušel jsem si hledat balení zboží Praha a narazil jsem na https://www.balino.cz/baleni/ Nemáte s nimi někdo zkušenost?


Reagovat
Anonymni 28.02.23

Rozjezd podnikání nemusí být vůbec jednoduchý, dokonce ani začit sinvestování s měsíční splátkou . To je všechno tak strašně složité jsem si vždy myslela, ale on je to pravý opak. Opravdu se stačí jenom rozhlédnout a budete mít na dosah ruky různé výnosy.


Reagovat
Anonymni 10.09.23

Já mám svoji firmu rozjetou už rok a půl, ale pořád to není nic extra. Trvá to, než se na internetu začne víc objevovat. Ta konkurence je strašně velká. Nechci si ale půjčovat další peníze, abych měla na reklamu, tak to musím nějak zvládnout sama. Zaplatila jsem si akorát copywriting , abych měla pár odborných článku na publikování PR článků do magazínů a pak to zhodnotím a buďto přidáme další, nebo ne.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.