Diskuze

Bylinky a koření

Rozmarýn - zkušenosti s pěstováním


kulich90 20.04.15

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstováním rozmarýnu? Jak těžké je ho pěstovat? Díky moc.


Reagovat
olgas 21.04.15

Já mám rozmarýn v květináči, přes léto ho dávám ven, ale přes zimu ho mám doma – není mrazuvzdorný. Osobně teda na tom nic těžkého nevidím.:) ;)


Reagovat
kulich90 30.04.15

Dobře, díky moc:) Vyzkouším to a uvidím:)


Reagovat
Anonymni 07.09.18

Ráda bych začala pěstovat rozmarýn doma na okně, jdu si pro rady. Na http://radybydleni.cz/…-na-zahrade/ jsem se dočetla, že je však nutné dopřát rozmarýnu v změ vegetační klid, má tedy smysl si ho nyní v září ještě pořizovat? A je možné ho pak na jaře vysadit do záhonku nebo by to pro něj byl přílišný šok?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.