Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Ruj vlasatá


lottka 20.10.10

Mám druhým rokem zasazenou ruj vlasatou Royal Purple. Pěkně narostla i kvetla, ale v srpnu začaly uvadat vrcholky větviček a následně úplně uschly. Nevíte někdo čím to je? Je na slunném místě, půda je jílovitá, ale sousedka ji má také a její je v pořádku. Zjistila jsem, že má ráda vápenaté půdy, tak jsem ji přivápnila. Žádného škůdce jsem na ni nenašla. Ptala jsem se i zahradníků, ale nikdo mi nedokázal poradit. Nechci o ní přijít je opravdu krásná. Díky za případné reakce. Lottka


Reagovat
60 13.05.11

Dobrý den,mám ji taky,vydržte,jěště vám obrazí a určitě poroste,hlavně s ní moc nehýbejte potřebuje se usadit,je dost citlivá,ale určitě vám udělá jěště letos radost :potlesk:


Reagovat
mildan 09.06.11

Nepřevápnila jste? Je to možná reakce …


Reagovat
60 15.06.11

teď je taková,jestli pokvete,je ve hvězdách :lol:


Reagovat
Holubka 24.07.11

Přesně to se mi stalo letos, jenže už teď v červenci.Mám růj už několik let a zatím prospívala velmi dobře.Teď je suchá jako na podzim, zůstalo jen pár živých větviček. Bojím se, že o ni přijdu.Mám uschlé větve ořezat, nebo nechat? Poraďte někdo, prosím!


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.