Diskuze

Pokojové rostliny

RUSKUS


jarka 5 02.02.12

Nevíte někdo jak pěstovat Ruskus? Ať ho dám kamkoliv,nikde se mu nedaří.Jenom vím,že nemá rád slunce,to jsem vyzkoušela. :mavam:


Reagovat
Re: jarka 5 | Anonymni 08.06.23

Create future events and easily provide stakeholders with all the information they need with the latest event management software. Assign event organizers and set up all event day information so that full details can be easily accessed by all stakeholders. Events Pro Software


Reagovat
kyti5 02.02.12

přiznám se bez mučení ten název čtu prvně v životě ani jsem to nikdy nelyšela nemáš fotku????

zde jsem našla toto ale fotka tam nebyla tak nevím oč se jedná.....

ruskus

Rozptýlené světlo až stín. Teplota pokojová. Snesou ovšem vyšší i nižší teplotu, kromě mrazu. Můžeme ve stínu letnit.

Péče Zálivku snesou v jakékoli variantě, vlhkost vzduchu taktéž. Zemina téměř jakákoli, spíše lehčí. Hnojit v létě jednou za měsíc hnojivem na zelené pokojové rostliny.

Ostatní Stonky vhodné k sušení i k vazbě. Rostlina je dvoudomá, eventuelním plodem jsou červené bobulky. Odrůdy určené k venkovnímu pěstování nejsou na Vysočině a podhorských oblastech mrazuvzdorné.Tzv. italský a izraelský ruscus je významnou trvanlivou zelení v živých vazbá


Reagovat
jarka 5 02.02.12

Takto vypadá,ale tento není můj,já mám takovýho ubožáka.Asi mě zajde.Určitě ho znáš,taky ho někdy přidávají k řezaným kytkám.Má na listech malinké kvítka a každý to považuje za paraziti než se pořádně podívá. ;) Fotka se mi tam neobjevila,jak je to možný? Ale jinak díky.


Reagovat
kyti5 02.02.12

tak jsem ho našla jo znám to , když kupuji kytici tak to přidávají a dlouho vydrží ,ale pěstovat jsem to neviděla ,třeba se někdo najde a bude mít zkušenost , proto přidám fotku


Reagovat
ZAHRADNÍK 26.02.12

kdo by mněl zájem o tyto rostliny je možnost si je u Nás koupit


Reagovat
emilka12 26.02.12

TUHLE ROSTLINU MÁM TAK ASI DVA METRY OD OKNA.PŘEZ ZIMU JSEM JI MOC NEZALÉVALA PŘEZ ZIMU VYHNALA ASI ČTYŘI VÝHONY.JE TO NENÁROČNÁ ROSTLINA.NĚKDE JSEM ČTLA ŽE ZAKOŘENÍ LÍSTEK. :think: :dance:


Reagovat
Re: emilka12 | jarka 5 27.02.12

Emilko,to co máš na té fotce není ruskus. To co má na fotce kyti5 je ruskus. :)


Reagovat
kyti5 27.02.12

Je to zamioculcas na té tvé fotce – mám ji taky, je nenáročná -nepotřebuje ani moc světla , a že bychom zkusily namnožit,co říkáš Emilko?????


Reagovat
Re: kyti5 | emilka12 27.02.12

[citace] kyti5 píše: Je to zamioculcas na té tvé fotce – mám ji taky, je nenáročná -nepotřebuje ani moc světla , a že bychom zkusily namnožit,co říkáš Emilko????? [/citace] KYTI LÍSTEČEK MÁM VE VODĚ ASI MĚSÍC A NIC SE NEDĚJE.JE POŘÁD PĚKNY,ASI TO CHCE ČAS. :think:


Reagovat
emilka12 27.02.12

VYPADÁ TO STEJNĚ. :dance: :dance:


Reagovat
kyti5 27.02.12

já bych zkusila list s pupenem dát rovnou do zeminy , uvidím co spáchám píší že to trvá až 2 měsíce než zakoření :think: :think: :think:


Reagovat
Re: kyti5 | jarka 5 27.02.12

Já jsem ten svůj ruskus přesadila a tak se snažil vyrazit pár nových větviček. Doufám,že se vzpamatuje. Množila jsem ho rozsazením trsů od sebe a šlo to. Jestli se mi vzpamatuje tak ho rozmnožím a bude-li někdo chtít tak věnuju. Já jsem se chtěla zeptat kyti5 jestli by nerozmnožila ten její vínový gumovník???? Ten se mi moc líbíl. :)


Reagovat
jarka 5 29.02.12

Po studiu svůj příběh jsem dospěla k závěru, že mi pomáhá šťastnější, než mého pevného spalování tuků řízení.


Reagovat
Anonymni 04.11.22

Spolehlivou známkou sklizňové zralosti je dutý zvuk při poklepu na plody, nepřibírá na váze a stopka zasychá. slope unblocked


Reagovat
Anonymni 08.12.22

kdo by mněl zájem o tyto rostliny je možnost si je u Nás koupit slime rancher 2


Reagovat
LilyHaran 02.02.23

Vibrant flowers and sweet nectar salonpricelis­ts.com
There are lily species that rely on wind pollination and otherst hat rely on bees.


Reagovat
Anonymni 21.02.23

Your article is great, I have read a lot of articles but I am really impressed with your writing style. I will review this post. squaredle


Reagovat
davidjohn 25.03.23

Ruskus (Ruscus aculeatus), známý také jako kosmatka nebo ostrolistec, je rostlina, která preferuje polostín a vlhké půdní Snow Rider 3D podmínky. Pokud se vám nedaří ho pěstovat, Ruskus by měl být umístěn na polostinném místě, kde nebude přímé slunce. Ideální jsou severní a východní okna.


Reagovat
Anonymni 07.05.23

Ruskos je pro mě skutečný problém! Minesweeper


Reagovat
Anonymni 12.05.23

credible login


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Ruscus, also known as butcher's broom or box holly, can be a challenging plant to grow. It prefers partial shade or indirect sunlight and moderate temperatures. Maintaining moderate to high humidity levels is beneficial to travel essentials for women list, and well-draining soil that retains some moisture is ideal. Water the plant when the top inch of soil is dry, avoiding overwatering.


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Fertilize during the growing season with a balanced liquid fertilizer and prune regularly to shape the plant and remove dead leaves. If Ruscus continues to struggle despite trying different conditions like Google Bard, consulting a local plant expert or horticulturist for personalized advice may be helpful.


Reagovat
Anonymni 08.06.23

Installing an access control system can be a daunting task, however. It requires careful planning and consideration of a variety of factors, from the size and scope of the system to the type of access control technology that will be used. <a href =„https://www­.foresecurity­solutions.co.uk/ac­cess-control“>door access control system installation


Reagovat
Anonymni 08.06.23

Our affordable treadmills deliver the best quality and the latest technology. From exclusive interval training programs and responsive motors to easy to one-touch controls, we offer fitness solutions that work. https://uk.johnsonfitness.com


Reagovat
Anonymni 08.06.23

Looking for something fun to do for your child's birthday? Check out our list of the best Birthday Parties Milton Keynes!


Reagovat
Anonymni 10.06.23

Investors face no restriction on the repatriation of funds or revenue raised from the sale or renting of the property. Mauritius has no capital gains tax, dividends or inheritance tax and it has a universal tax rate of 15%. There is a lot of property for sale in Mauritius from apartments to villas, touching the beach to hugging the mountain. Investing in Mauritius real estate through a vehicle generally makes sense for tax purposes. Investing in Mauritius


Reagovat
Anonymni 10.06.23

The lymphatic system is a crucial part of the human body, responsible for draining excess fluids and waste from the tissues. A drainage massage can help to stimulate the lymphatic system and improve its function. Lymphatic System Drainage Massage Dubai


Reagovat
Anonymni 04.01.24

This is amazing share ! Suika Game


Reagovat
Anonymni 04.01.24

I'm grateful that you uploaded this content. I user test gaming sites to ensure they are secure. During my testing temple run, I came across a game that is popular among students and is completely safe for anyone to play happy wheels unblocked


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.