Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Růžový hloh - množení


misoska 14.05.12

Nevítě někdo, jak se dá namnožit růžově nebo červeně kvetoucí hloh? Děkuji.


Reagovat
kyti5 14.05.12

Použít můžeme úplně měkké řízky (květen – někdy z přirychlených keřů), polovyzrálé (od poloviny června do poloviny července, kdy letošní větvičky již začínají mírně dřevnatět) i vyzrálé řízky (letorosty mají být již celé vyzrálé – nemusí být úplně zatvrdlé).Sázíme do –2 díly rašeliny a 1 dílu ostrého písku a někdy přídavkem perlitu . Zeminu můžeš ošetřit prolitím vařící vodou s přídavkem hypermanganu a plnit jím misky a květináče asi 2 cm hluboko zapíchneme řízky ošetřené stimulátorem na zakořenění.

myslím, že je jednodušší si koupit zdravou už rostlinku vypiplanou – i když já taky ráda piplám :oops: :oops: :oops:


Reagovat
Anonymni 15.06.22

Very impressive, To start my feedback i would like to congratulate your team for giving us this source of knowledge and we are freely to connect with you too. Please have a sweet day by reading this, 바카라 수익내기


Reagovat
Anonymni 16.05.23

Ensure your Internet quality for the best experience every time you play games in fnaf games. All games are available to play anytime and anywhere as long as you have one of the smart devices with an internet connection.


Reagovat
samkumar10090 12.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.