Diskuze

Zemina, substráty, půda

Sadbovače JIffy

Šrája 03.08.12

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti ze sadbovacími květináči od Jiffy? Děkuji za odpověď :)

Reagovat
Re: Šrája | Lanková 04.08.12

Šrájo, na sadbovače jsem několikrát myslela, ale mě připadá, že je to skoro dost drahá záležitost. Když si spočítáš kolik jich budeš potřebovat na zahradu, nevím…je to lákavá a určitě i dobrá záležitost, ale jen na málo rostlinek…to je ale jen můj názor!!! Naďa :think: :think: :think:

Reagovat
Re: Šrája | kyti5 04.08.12

Osobně se mi neosvědčily ráda zkouším nové věci- ale již nikdy více – jestli tedy myslíš/ tablety – které se namáčí / a pak se do nich sází …to abychom nemyslely každá něco jiného

Reagovat
Šrája 04.08.12

Kyti 5 no mám na mysli ty namáčející se tablety.. Mě to připadá jako dobrý zboží četla jsem recenze a všichni si je chválili..

Reagovat
Re: Šrája | kyti5 04.08.12

Já jen napsala mou zkušenost – pro mne nevyhovovující – já nerada do rašeliny sázím- také jsem to podle kladných recenzí chtěla vyzkoušet, ale bohužel. Zkus sama – třeba budeš spokojená. Já rašelinu opravdu nerada používám.

Reagovat
Šrája 04.08.12

Já tvůj názor beru však každej má rád něco jiného a také je každý zvyklý na něco jinýho ;)

Reagovat
emilka12 19.04.13

:twisted: :-O 8o :?: Mě by zajímalo jestli si tu dělá někdo srandu. :poblion: :poblion: :pocitac: :cert: :x

Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.