Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Sauna na zahradě


Anonymni 27.07.22

Zdravím všechny, máte doma někdo na zahradě saunu? Hodně se mi líbí finské sauny. Vyzkoušeli jsme to ve Skandinávii, kde jsme chvíli bydleli a saunování tam má dlouhou a letitou tradici a říkali jsme si, že bychom to přenesli i domů. Tak si tak ale říkám, co všechno je pro to potřeba? Stačí jenom sauna, nebo máte i ochlazovací jezírko? :) Děkuji za rady s realizací. ;-)


Reagovat
Anonymni 20.08.22

I am very impressed with your writing majorsite I couldn't think of this, but it's amazing! I wrote several posts similar to this one, but please come and see!


Reagovat
Anonymni 22.08.22

Jako proč ne. My bychom si saunu klidně na zahradu pořídili, kdyby bylo kam. Bohužel zahradu nemáme. Tak si ale přírodu nahrazujeme tím, že jezdíme pod stan do přírody. Sauna to sice není, ale na druhou stranu přespávačka v lese má taky něco do sebe. Určitě to někdy vyzkoušejte, až budete mít chuť. ;-)


Reagovat
Princ 16.10.22

No sauna na zahrade mi pripomnela jednu akci pres kamarada. Mel jsem na zahrade saunu a potreboval jsem se ji zbavit tak mi doporucil spolecnost na vyklizeci prace www.vyklizenirychle.cz chlapci prijeli celou saunu zdemolovali a nasledne odvezli odpad a vyklizeni probehlo uplne v pohode


Reagovat
Princ 16.10.22

No se saunou na zahrade se mi poji mensi pribeh s mym kamaradem se kterym jsem se bavil o likvidaci sauny co jsem mel na zahrade. Ja ji chtel zlikvidovat jelikoz jsem ji nevyuzival a tak mi dal kontakt na spolecnost co se takovymi likvidacemi zabyva www.vyklizenirychle.cz a bylo najednou po problemu. Jinak saunu na zahradu uz nikdy nechci


Reagovat
Anonymni 25.10.22

No jako taky by se mi něco takového na zahradě samozřejmě líbilo, ale nejsou peníze. Což je věc, kterou teď asi řeší poměrně velké množství lidí. No, co se dá dělat. Taková je doba. Ale naštěstí tu jsou firmy a společnosti na likvidace dluhů. Jen teda moc nevím, jak to funguje. Ale na druhou stranu, to, co já dlužím není tolik, že bych si s tím nedovedl poradit. ;-)


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat
Anonymni 06.05.23

Taky přemýšlíme o finské sauně, ale nevím, jestli je teď ideální doba na jejich pořízení. Snažíme se šetřit, kde se dá. Ušetříme hodně díky tomu, že topíme dřevem v akumulačních kamnech , do kterých není potřeba tak moc přikládat, tak mám strach, abychom ušetřené peníze nemuseli použít na provoz sauny.


Reagovat
Anonymni 27.05.23

Finská sauna je fajn, ale více se mi líbí kombinované sauny. Protože co si budeme povídat, taková aroma sauna nebo parní sauna je taky fajn. A ne vždy má člověk chuť na enormní vlhkost, protože mě třeba baví infra sauny. :-) Každopádně sauna jako taková na zahradě je fakt super věc! :)


Reagovat
Anonymni 30.06.23

Saunu na zahradě bych také hrozně chtěl. Vím že jeden kamarád to má a hodně si to pochvaluje. Jakmile konečně vyřeším kam umístit technologickou stěnu bazénu – https://www.albixon.cz/…gicke-steny/ tak se začnu po nějaké dívat. Bohužel ale na zahradě nemám tolik místa, takže v tomto ohledu musím plánovat trochu dopředu. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.