Diskuze

Hnojiva

Saze z komína


eva nemecka 24.03.16

Není to škoda vyhodit saze z komína do popelnice? Máte někdo zkušenost zarytí s králičím hnojem pod brambory? Nebo pod zeleninu? Nebo k rybízům či malinám?


Reagovat
Re: eva nemecka | pckop 24.03.16

Ne, není škoda je vyhodit. Je to uhlík plus něco. Na zahradu ani omylem, zvlášť topíte-li i uhlím.


Reagovat
eva nemecka 28.03.16

Děkuji za odpověď! Někdo říká že hlína by byla tmavší a prý teplejší. Saze jsou hlavně ze dřeva, ale když mrzne topíme i koksem.


Reagovat
Re: eva nemecka | jariel231 28.03.16

Sazemi hnojím chudou louku plnou mechu. Tráva se obdivuhodně zazelená. Saze hoří a tak se mohou spálit ve kbelíku, nebo jako přídavek uhlí v kotli. Dřevěný popel je dobré zásadité hnojivo.


Reagovat
Anonymni 17.07.18

My máme z krbu dřevěný popel, komín máme od https://www.poctivy-komin.cz/ a nechali jsme si poradit od této české firmy, že je tento popel vhodný na hnojení, takže už několik let používáme a opravdu to funguje ;-)


Reagovat
Anonymni 23.05.20

O tom teda slyším poprvé. My dáváme do zahrádky popel ze dřeva, ale o sazích teda nevím. Komín jsme si koupili před lety z https://www.komin-levne.cz/…-c26_0_1.htm a jednou za rok ho necháme kominíkem vyčistit. Nerezové komín jsou podle mě nejlepší na údržbu a když ho necháš pořádně vyčistit, tak žádné saze řešit nemusíš.


Reagovat
Anonymni 06.01.23

Ty jo, tak to mě teda nikdy nenapadlo. Je teda pravda, že my máme komín čistý, takže jsme neřešili, kam vyhodit saze. Topíme dřevem v akumulačních kamnech Norsk Kleber, která máme z https://www.flamen.cz/…orsk-kleber/ a dřevo se v nich dokonale spaluje, takže máme po dvou zimách komín nádherně čistý :-) .


Reagovat
Anonymni 15.04.23

My máme komín docela čistý :-) . Nechával jsem ho čistit jen jednou a kominík říkal, že v něm nebyly skoro žádné saze. Máme nerezový komín a na topení se nám osvědčili víc než dřevo topné pelety , které jsou víc výhřevné a není z nich tolik popelu :-) .


Reagovat
Anonymni 03.06.23

918kiss If looking for a direct Hi-Lo website that does not go through an agent, it is 918kiss inevitable. slot, direct website, not through agents or intermediaries because our website has been certified from abroad as a direct website.


Reagovat
Anonymni 04.07.23

Play and easy to break, 918kiss direct web slots, we here all players can be confident that all online games are imported for sure. Because all of these 100 online web games with the slots website here are all online games that are quite interested, 918kiss ranked in the top ranks in Google, no need to waste time playing anymore.


Reagovat
Anonymni 06.07.23

Play and easy to break, 918kiss direct web slots, we here all players can be confident that all online games are imported for sure. Because all of these 100 online web games with the slots website here are all online games that are quite 918kiss interested, ranked in the top ranks in Google, no need to waste time playing anymore.


Reagovat
samkumar10090 28.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.