Diskuze

Nemoci rostlin

Šeflera/ schefflera


wellunkacz 01.04.18

Mám krásnou šefleru, ale stonek mi začíná žloutnout a jsou na ní takový hnědý cosi. Nedávno jsem bojovala s puklici na bobkovym listů. Včera jsem drhla stonek a je to pryč, ale zůstal po škůdci flek. Nějaký nápad co to může být?


Reagovat
Anonymni 18.08.18

Koupila jsem si šefleru. Po dvou dnech mi začaly opadávat vrchní listy, i ty nové, mladé, nově narozené. Tak jsem asi týden nezalévala a padání přestalo, jenomže teď (po více než měsíci) se růst zastavii a nevypadá to, že by na špičce rostliny něco naznačovalo, že by měly vyrůst mladé listy. Růst stojí, i když už nepadají listy, tak rostlina neroste. Co s tím? Děkuji.


Reagovat
Anonymni 13.08.22

First of all, thank you for your post. casinocommunity Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.