Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Semínka z rajčat.


zilafka 19.08.12

Dobrý den, takže z těch normálních, čerstvých a dozrálích rajčat ty semínka mám vyndat a dát je třeba na papír a dát je na slunko? Potom až budou úplně suchý tak je mám dát do květináčku z hlínou a normálně je zalít? Prosím odpovězte rychle. Děkuji předem :mavam: :andel: :hug: :D.


Reagovat
emilka12 19.08.12

Já je suším na misce z umělé hmoty abych je mohla seškrábnout. :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | zilafka 19.08.12

Đěkuji. A pak je zasadím a vyrostou normální rajičátka že? a jak se o ně pečuje?
:mavam:


Reagovat
Re: zilafka | emilka12 20.08.12

@zilafka Na jaro je zasadíš do truhlíku, mužeš mlžit aby jsi je nepřelila. Potom je mužeš rozsadit po jednom a nebo je rozdělíš až na záhon. Stříkají se pruti plísni, vylamují boční vyhony, přivazují se ke kolíku, potřebují slunce :mavam:


Reagovat
Šrája 20.08.12

Uplně stejně jako normální rajčata když si koupíš už vzrostlou rostlinu…


Reagovat
zilafka 20.08.12

Moc děkuji. :mavam:


Reagovat
mildanek1 21.08.12

Zilafko: já ze dvou zralých rajčat vyberu semínka, dvakrát je,,vymyju,, ve vodě v talířku prstem a vymytá semínka dám uschnout na ubrousek. Dál pokračuješ jako se semínkama z pytlíku, dle emilky12. Nic to není. :D


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.