Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Skladovací kontejner


Petras 18.06.21

Ahoj, máte někdo zkušenosti se skladovacím kontejnerem na zahradu pro uložení nářadí? Kolik vyjde pořížení, vyplatí se? Nebo raději zvolit pronájem, co nabízí https://diskontdepot.cz/


Reagovat
Anonymni 12.08.21

Jeden takový jsem si na zahradu objednala, aby se tam pořád neválelo manželovo nářadí. Byl sice dovezen ze Skandinávie, ale i tak přeprava zásilky trvala příšerně dlouho. Rozhodně to nebyla rychlost jako od https://www.emons.cz/…lek-a-zbozi/. Jakmile však dorazil, uznala jsem, že se vyplatilo čekat. Rozhodně doporučuji si jeden takový pořídit. Dají se sehnat i u nás a to docela levně.


Reagovat
Anonymni 10.11.21

Ahoj, my teda kontejner nemáme máme kompost a také tu hnědou popelnici na bioodpad. Takže tohle všechno nám stačí. Já jsem si nedávno kupovala spíš nějaké to nářadí na zahradu. Potřebovala jsem něco od značky Bosch, protože manžel už něco v kůlničce měl tak aby mu to prý ladilo a věděl co a jak.


Reagovat
Anonymni 10.11.21

Ahoj, my teda kontejner nemáme máme kompost a také tu hnědou popelnici na bioodpad. Takže tohle všechno nám stačí. Já jsem si nedávno kupovala spíš nějaké to nářadí na zahradu. Potřebovala jsem něco od značky Fiskars, protože manžel už něco v kůlničce měl tak aby mu to prý ladilo a věděl co a jak.


Reagovat
Anonymni 30.05.22

Takovéto kontejnery máme ve firmě a je to vážně super věc. Na moji zahradu by to asi bylo moc velké. Ale na druhou stranu na uskladnění různých věcí, které není kam dát by se takový kontejner určitě hodil. Já už teď vím, co bych do něj schoval. Mám tu nějaké nářadí a šroubový kompresor, který prostě není pořádně kam dát. Na to by se to určitě hodilo.


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Mně osobně diagnostikovali alergii a astma po mých třicátinách, a tak jsem se rozhodla se přestěhovat na vesnici do přírody, kde je samozřejmě čistější vzduch než ve městě. Po babičce jsem zdědila malý pozemek, který je u lesa a nedařilo se mi na úřadech zařídit stavební povolení na stavbu domu. Proto mi kamarád poradil firmu, která prodává celoroční mobilní domy, a tak jsem si jeden koupila.


Reagovat
Anonymni 07.09.22

Dobrý den, já ho mám a musím říct, že to byla docela fajn investice. Mám v něm uložené hlavně potřeby na rýžování zlata. Třeba pánev na rýžování zlata a tak různě. Takže pokud nad tím přemýšlíte a nechcete klasický zahradní domek, tak do toho určitě běžte. Ono totiž pak ve finále moc jiných možností už nemáte. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.