Diskuze

Bylinky a koření

Skleník na semena v bytě


tasa 19.03.16

Měla bych dotaz- koupila jsem ten „skleník“ na semínka z hornachu, je plastový. Je to plast – korýtko a má v sobě rašelinové tablety uprostřed s dírkou na semínkou a na to je dekl na přikrytí. Ty tablety s dírkou – dírka je malá, ale asi by se tam vešlo víc semínek. Kolik ks semen cca dát do jední dírky, tedy do jedné rašelinové tablety? A mám to zalejt hned po zasetí nebo až později?


Reagovat
Re: tasa | natyber 06.04.16

Asi už je pozdě :D ale já bych do jedné tablety dala jedno semínko ;)


Reagovat
Re: natyber | tasa 19.04.16

A kdy sazet a do Jaky hloubky?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.