Diskuze

Pokojové rostliny

Slábnutí molice


Markét33 14.08.11

dobrý den, mám pokojovou kytičku molici, která mi začala hrozně slábnout. Na jaře jsem ji přesadila, měla asi 3cm a 3 lístky a až do minulého týdne hrozně rostla. Teď najednou listy jakoby zeslábly a povadly, nejprve ty vrchní největší, ale teď už mi přijde, že vadne celá. Nejsem si vědoma, že bych ji přelila. Nevíte, co by to mohlo být a jak ji zachránit? Je pořád zelená, jen slabá. Děkuji


Reagovat
kyti5 14.08.11

já ji pěstuji v letě venku potřebuje hodně živin a sluníčka


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.