Diskuze

Volné diskuse

Slimáci na zahradě

60 10.05.12
Ahojky,slimáci začali vylézat a žrát na co přijdou,obsypala jsem všechno vanišem,ale přesto bych byla ráda,kdyby jste poslali nějaké rady,jak je likvidovat,děkuji všem,Lída
Reagovat
ivvi 11.05.12
už ... ? u nás ještě nic .. vloni jsem poctivě sbírala a .. ničila
Reagovat
nespi 25.06.14
Poměrně zajímavý produkt je Agro Ferramol - " www.obchody24.cz Je méně agresivní než Vanish a efektivnější. A jinak výborné řešení je lógr z kafe. Je toxický pro slimáky a naopak ho mají rády žížaly, které přitahuje a ty provzdušňují půdu. Hlavně to moc nepřehánět. Některým kytkám to nemusí vůbec prospět a je lepší použít ty granule nebo nějaký lapač slimáků - " www.obchody24.cz Ať se lov slimejšů daří a zahrádka vzkvétá.

www.obchody24.cz
Reagovat
ivusha 64 10.07.14
Ahoj, souhlasím s logrém od kávy, svatá pravda, ale pak tu je ještě jeden a to podotýkám, nejlepší pomocník, a to kachna Indického běžce, sežere naprosto a bez újmy na záhonech veškéré ty zrzavé potvory!!!Chodím si pro slimáky k sousedům, abych jim mohla dopřát tuto lahůdku, jelikož na zahradě nemám již žádné.
Reagovat
Re: ivusha 64 | Jolana 13 06.08.14
Dobrý den, přečetla jsem si Váš příspěvek o těch likvidátorech slimáků, dají se někde koupit? U mne by se měli jak v ráji, ale co baští potom? Dík za odpověď.
Reagovat