Diskuze

Ovocné stromy

Sloupovitá třešeň


majacka 29.04.14

Dobrý den, chtěla bych si koupit sloupovitou třešeň. zajímalo by mě, jak jsou náročné na pěstování a jak hodně plodí? Mám klasickou jabloň a broskev, třešeň se mi na zahradu už prostě nevejde. Váhám, zda koupit tuto sloupcovitou, ale neznám nikoho, kdo by ji měl.. Děkuji za názory, popř. rady ja udržovat. Scháním někoho, kdo by mi k ní mohl říci víc ze své zkušenosti.


Reagovat
Re: majacka | pucek 30.04.14

Má jí soused na zahradě, asi 1,40 vysokou, tedˇ mu kvete. Nevím, že by s ní dělal něco extra, občas přihnojí, nebo přisype kompost. Stromek nijak nepotřebuje udržovat, ani se nestřihá.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.