Diskuze

Ovocné stromy

Sloupovitý angrešt


Kate1984 19.10.16

Dobrý den, hledám odrůdy sloupovitého angreštu. Kromě Stárkla nikde nic moc nemají. Víte o ńjakém zahradnictví?


Reagovat
Re: Kate1984 | pckop 19.10.16

Vzhledem k tomu, že geneticky sloupovité existují jen a pouze jabloně, tak hledání je marné.


Reagovat
Re: pckop | Kate1984 19.10.16

Jak pouze jabloně? Sloupovitého je toho hodně. Srstky jsem našla pouze v červené a žluté variantě. Chtěla jsem zelenou, ta asi není.


Reagovat
Re: Kate1984 | Kate1984 19.10.16

Ze Stárkla máme sloupovitý muchovník a celkově se musíme dívat po sloupovitých odrůdách, máme malou zahradu. Jabloní je teda nejvíc. Ale existuje snad všechno od sloupovitého bezu až po nektarinky.


Reagovat
Re: Kate1984 | pckop 19.10.16

Ne, neexistuje, pouze jabloně. Vše ostatní, co prodávají jako sloupovité jsou jen slabě rostoucí odrůdy na slabě rostoucí podnoži. Jako sloupovité se to lépe prodává a lidi na to skočí.


Reagovat
Re: pckop | Anonymni 14.08.21

taky jsem si ho koupil u hortise a nemůžu sehnat informace jak se pěstuje a udržuje,


Reagovat
Anonymni 21.08.22

I was looking for another article by chance and found your article baccaratcommunity I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.


Reagovat
Anonymni 03.04.23

918kiss Special privileges for customers who apply for 918Kiss new members receive an additional 100% bonus up to 500 baht ever. I have to say that the bonus that our website gives out is the most. A new member who receives the bonus can only receive it once. This promotion has no time limit, apply for a new one and get it immediately.


Reagovat
Anonymni 15.06.23

Ready to update the fun for you to choose to play before anyone else, which 918kiss games are new, which games are popular, 918kiss which games are popular, which are trending? Choose to play at our website in one place. You don't have to search for your favorite game anywhere.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.