Diskuze

Ovocné stromy

Sloupovitý angrešt


Kate1984 19.10.16

Dobrý den, hledám odrůdy sloupovitého angreštu. Kromě Stárkla nikde nic moc nemají. Víte o ńjakém zahradnictví?


Reagovat
Re: Kate1984 | pckop 19.10.16

Vzhledem k tomu, že geneticky sloupovité existují jen a pouze jabloně, tak hledání je marné.


Reagovat
Re: pckop | Kate1984 19.10.16

Jak pouze jabloně? Sloupovitého je toho hodně. Srstky jsem našla pouze v červené a žluté variantě. Chtěla jsem zelenou, ta asi není.


Reagovat
Re: Kate1984 | Kate1984 19.10.16

Ze Stárkla máme sloupovitý muchovník a celkově se musíme dívat po sloupovitých odrůdách, máme malou zahradu. Jabloní je teda nejvíc. Ale existuje snad všechno od sloupovitého bezu až po nektarinky.


Reagovat
Re: Kate1984 | pckop 19.10.16

Ne, neexistuje, pouze jabloně. Vše ostatní, co prodávají jako sloupovité jsou jen slabě rostoucí odrůdy na slabě rostoucí podnoži. Jako sloupovité se to lépe prodává a lidi na to skočí.


Reagovat
Re: pckop | Anonymni 14.08.21

taky jsem si ho koupil u hortise a nemůžu sehnat informace jak se pěstuje a udržuje,


Reagovat
Anonymni 21.08.22

I was looking for another article by chance and found your article baccaratcommunity I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.