Diskuze

Pokojové rostliny

Slunečnice


irulka.1 02.06.11

Dobrý den, začnu snad tím, že Slunečnici jsem si oblíbila již v dětství. Maminka pěstuje Slunečnice na zahradě.Právě jsem ale dnes dostala k narozeninám Slunečnici-pokojovou v květináči. Začínám tím,že vložím zatím fotografii. Zdravím všechny příznivce Slunečnic, květin, krásných svou impozantní výškou a žlutými lístky tolik se podobajícími Slunci :-). Slunečnici jsem dala do ratanového stojánku před okno, aby měla dostatek světla.


Reagovat
Magdalenka73 02.06.11

Taky je mám ráda.Ze slunečnic jsem měla i svatební kytku :wink:


Reagovat
Janaen 12.06.11

Také mám slunečnice, ale manželův taťka je má vyšší, kde dělám chybu :-D Už je má skoro 80 cm! já sotva 45! No nic, ale už se těším, až nám vykvetou, bude zob na zimu pro sýkorky!


Reagovat
60 12.06.11

vážně jste měla ze slunečnic svat.kytku?ta musela být hezká,já je pěstuji hlavně pro ptáčky na zimu :potlesk:


Reagovat
Magdalenka73 13.06.11

Měla, ale byly to takové ty šlechtěné, dovezené z Holandských trhů, spíše do oranžova. Mně by se víc líbily ty klasika z pole :-D


Reagovat
60 14.06.11

jsou hezké


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.