Diskuze

Volné diskuse

Směšovací ventil


Anonymni 16.06.21

Dobrý den, prosím o radu. Topenář mi řekl, že můj kotel potřebuje nový směšovací ventil. Bohužel jsem ženská a tak moc nevím o co jde. Něco málo jsem našla na internetu, ale bojím se, abych vybrala špatný. Jasně, něco mi nabídl přímo řemeslník, ale přijde mi, že dávat za to přes 10 000 Kč je moc, protože na internetu jsou levnější, třeba tady: https://atm.afriso.cz/cs/ Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji všem za odpovědi! :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.