Diskuze

Ovocné stromy

Sosedovic králici nám okusují mladé stromky


Lacenka 13.04.10

Hojky, předem chválím partnerský web :palec: a mám dotaz. Sousedovi neustále utíkají z králíkárny králíci a pod plotem nám lezou na pozemek a okusují nám mladé ovocné stromky. Kdesi jsem četla že existuje nějaký nátěr, který neškodí stromkům a zároveň ty potvůky odpudí a stromečky ochrání. Neporadí někdo jak se to jmenuje a kde to jde sehnat?


Reagovat
Jura007 13.04.10

Ten nátěr se jmenuje buď „česnekové kalhoty“ nebo „smetánka“ a doporučují čtyři z pěti kuchařů… :-P

Jinak na vašem místě bych dal sousedovi stromky k úhradě… Takový stromek není vůbec laciná záležitost…

A pokud se sousedem není rozumná řeč, tak potom nevím…


Reagovat
EvaOstrava 20.04.10

Ahoj Lacenko :-) Tak já bych toho králíka chytla a udělala ho na smetaně – platba za stromek v naturáliích. Párkrát to uděláš a buď si soused ty králíky ohlídá lépe anebo už žádní nebudou :lol: Každopádně bych to řešila se sousedem, jak říká Jura, dát mu stromky k úhradě anebo ten postřik k úhradě. Přece mu nebudeš sponzorovat jeho hajdaláctví a navíc ti brzo nebudou ničit jenom stromky, ale i záhonky.


Reagovat
Lacenka 20.04.10

hehe chytit králíčka není tak jednoduchý jak to vypadá. :lol: jako zabít bychom ho teda nedokázali nikdo, ale klukům do ohrádky bych ho klidně dala, ael jsou děsně plaší. Se sousedem není řeč, ten postřik jsme zkoušeli podle Jurových indicií hledat,ale teda zatím žádný valný úspěch to nemělo


Reagovat
Jura007 20.04.10

Lacenko, já jsem to myslel ve srandě… Tak se říká různým úpravám králíka na pekáči. I když termín „česnekové kalhoty“ jsem slyšel poprvé v souvislosti s pečeným psem… :lol:


Reagovat
Lacenka 20.04.10

jej tu není smajl mlátící se do hlavy 8-o :lol: :lol:

Sorry svedu to na plnou laktační psychozu, ale na co to svede manžel to teda navím, fakt jsme to googlili :oops: :oops: :lol: :lol:


Reagovat
mamina44 21.04.10

Aversol proti okusu,běžně na netu.Ještě prodávají chráničky na kmínky.Sousedovi bych také dala škodu k náhradě.


Reagovat
Lacenka 21.04.10

děkuji ti dobrá duše, už jsem to našla a cena je víc než příznivá takže to objednáme a bude :palec:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.