Diskuze

Zemina, substráty, půda

Stara hlina koreny


amorcz 18.03.16

Zdravim všechny zahradkaře. Mam otázku jak se zbavit ve starší hlině starých kořenu kompostér nemam. a přepalovat to nechci.Tak že bud žižali nebo jestli někdo nevíte naky rozpouštedlou na kořeny které nenaruší hlinu, Děkuji za odpovědi doufam že i vam to třeba pomuže


Reagovat
emilka12 18.03.16

Nech hlínu na hronádce a kořeny se rozpadnou a nebo udelej v zemi díru a nahaž tam zeminu s kořenama a na ni nahaž zeminu kterou jsi dala nabok když jsi dělala díru :mavam:


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.