Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Stavba úlu na zahradě


Anonymni 31.05.22

Zdravím, měl bych takovou otázku. Nevíte náhodou, jestli je možné postavit si včelí úly normálně na zahradě? Jde mi o to, jestli by to například nemohl být problém kvůli sousedům nebo něco takového. Nebo jestli to dokonce neošetřuje nějaký zákon. Zkoušel jsem to hledat, ale bohužel jsem žádnou jasnou odpověď nenašel, proto se obracím na vás. Předem díky za odpovědi.


Reagovat
Anonymni 04.06.22

To do so many challenges, I need to know a lot of things and start, so I think I can start my journey here안전놀이터


Reagovat
Anonymni 14.06.22

Čistě teoreticky to jde. Na druhou stranu ale počítejte, že včelařství vyžaduje registraci do včelařského spolku a dodržování jistých zásad. Úl není zahradní krb, který si občas zakouří a hotovo. A samozřejmě ještě před stavbou se těch sousedů zeptejte, jestli jsou s tím ok. Můžou být třeba alergici nebo jim prostě včely vadí (nebo vegani, taky mám tu zkušenost) a tam to pak dlouhodobě moc nefunguje.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 18.11.23

A co založení spolku , který bude jeho a jen se k tomu včelařskému nějak „přidruží“? Tak to mám totiž v plánu udělat já :-) . Máme velkou zahradu u lesa a nad včelami uvažujeme už dlouho. Máme velkou spotřebu medu a mít vlastní by se mi líbilo :-) .


Reagovat
Anonymni 20.08.22

The assignment submission period was over and I was nervous, slotsite and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.


Reagovat
Anonymni 31.08.22

Taky přemýšlím, že bych začal včelařit. Na https://homezin.cz/…cit-vcelarit jsem o tom našel nějaké základní informace a docela mě to zaujalo. Včelaření je sice náročné, ale příjde mi to jako naprosto úžasná činnost. Teď už jenom sehnat úl a první roj včel.


Reagovat
Anonymni 22.02.24

Jako moc nechápu, proč by to mělo jít. Jako my máme na zahradě taky takový jeden malý úl. Je to jen tak pro zábavu jako koníček, určitě to není nějak na prodej medu ve velkém. To snad ani nejde. :) Jako stále nás více lákají zahradní altány, kde si s manželkou v klídečku sedneme a nechceme se uvázat někde u úlu. :)


Reagovat
samkumar10090 22.02.24

[url=https://a­kamsaddpc.us/]www­.aka.ms/addpc[/ur­l] is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using [url=https://a­kamsaddpc.us/]www­.aka.ms/addpc[/ur­l] Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via [url=https://a­kamsaddpc.us/]www­.aka.ms/addpc[/ur­l], this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
samkumar10090 22.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.