Diskuze

Volné diskuse

Stěhování na vesnici


Anonymni 21.07.22

Zdravím, jen se chci pochlubit. Často jsem tu s lidmi diskutoval a zmiňoval, že nás taky čeká stěhování na vesnici a zahradničení, ale teď se to konečně realizuje. Na pondělí mám objednané vyklizení nemovitosti v Praze a definitivně odjíždíme na vesnici! Paráda, už se moc těším. Škoda jen, že letos si neužiju moc pěstování. Ale zase budu investovat energii do předělávání domku a stavby pergoly. :)


Reagovat
Anonymni 25.07.22

Zdravíčko. Vesnice jsou boží. Už dávno to není jak si lidé myslí, že na vesnici jsou jen slepice a prasata a ráno kokrhá kohout. A pro signál se chodí do města. Teda, někde to takhle asi furt je, ale už jsou i vesnice celkem moderní. A ta atmosféra, když máte doma dokonce dva designové krby, oba si zapnete a v noci u nich posedáváte, je prostě nádherná. Tomu tichu a ohni se snad nic nevyrovná.


Reagovat
Anonymni 26.07.22

Dobrý den, naprosto vám rozumím. Taky jsme z města utekli. A nelitujeme ani jedné minuty. Už jen to, že na zahradě máme více světla a celkově máme tak nějak větší výběh. O dětech ani nemluvím. Do města sice jezdíme za prací, ale ono je fakt o něčem jiném, když člověk může po práci relaxovat třeba na zahrádce a nebýt zavřený v panelákové kostce. ;-)


Reagovat
Anonymni 27.07.22

Já jsem od dětství žila ve městě až do doby, co jsem se seznámila s mým přítelem, který bydlel na vesnici. Po roce našeho seznámení jsem se rozhodla, že se přestěhuji na vesnici za ním, ale nejdříve jsme museli nechat udělat nové podlahy, které byly již hodně staré a opotřebované. Nakonec jsem si zvykla na vsi a neměnila bych.


Reagovat
Anonymni 19.08.22

Dobrý den, docela zajímavý dotaz. Já bych z toho měla asi trochu strach. Rozhodně když vidím některé ty případy, které se tam přestěhovaly, ale vlastně nevěděly, do čeho jdou. Půjčka 100 000 Kč na zahradu je pak to nejmenší, co museli udělat. Jasně, vesnice je drahá investice, ale pak je udržitelnější, ale já prostě dám raději přednost bydlení ve městě. ;-)


Reagovat
Anonymni 23.08.22

Jako já osobně nemám se stěhováním na vesnici problém a sama jsem to před pár lety absolvovala. Jen to chce, aby byla fakt dobrá realitní kancelář a je jedno, jestli je to v Brně, Praze nebo Karlových Varech. Jedině tak získáte skutečně nemovitost, za kterou se nebudete bát dát peníze. A že to občas bývají pořádné pálky. ;-)


Reagovat
Anonymni 20.09.22

Teď jsme se přestěhovali na vesnici a řešíme jeden problém za druhým. Tak třeba v jednom obchodě s domácími potřebami mně řekli, že mně nejsou schopni sehnat filtraci pro jezírko, a tak jsem odkázaná nakupovat na e-shopu. Jediný, který tak nějak dává smysl je tento


Reagovat
Anonymni 29.10.22

Musím se přiznat, že teď také přemýšlím nad tím, že se odstěhuji z města někam pryč. Měl jsem ještě nedávno celkem úspěšnou firmu. Bohužel mě ale nedávno potkala likvidace s.r.o. a abych pravdu řekl, do podnikání se znovu pouštět nechci. Rád bych právě i změnil prostředí a vypadl ven z města. Myslím si, že to je to, co v současné době potřebuji.


Reagovat
Anonymni 31.10.22

Já se na vesnici stěhoval před pěti lety a byl to pro mě docela šok. Nešlo tak o to místo, ale spíš o to, že jsem nevěděl, co vše budu muset dělat a na co je třeba myslet. V první řadě jsem si tedy musel nakoupit nářadí pro zahradu, jelikož bez něj by se mi jí nepodařilo dát do pořádku. Naučit se s tím nářadím byla však věc druhá.


Reagovat
Anonymni 22.08.23

My jsme se stěhovali na vesnici vloni a moc se nám tu líbí. ten klid a pohoda, to je k nezaplacení Ve městě v bytě bych nechtěla žít už ani za nic. To stěhování bylo sice trochu náročné, ale měli jsme krabice na stěhování z https://www.rajapack.cz/…e_C1024.html , tak jsme to nakonec všechno postupně zvládli odstěhovat :-) .


Reagovat
Anonymni 22.08.23

My se na to taky chystáme. Teď hledáme firmu, která nám udělá projekt patrové dřevostavby. Máme vyhlídnutý pozemek na Vysočině, jednáme teď o nákupu. A k tomu máme ještě další dva v záloze, které budeme zajišťovat v případě, že ten první vysněný nákup nevyjde. :) Tak vám přeji hodně štěstí. :)


Reagovat
Anonymni 22.08.23

https://akamslinkphoneqr.com/ is a software designed to easily sync your mobile phone to a PC and access its features. By connecting to https://akamslinkphoneqr.com/ you can Transfer files between your phone and PC Mirror your phone’s screen onto a PC Control and monitor your phone using a mouse, keyboard and other tools on your PC Get and respond to notifications on the phone Make calls through PC Utilizing phone apps on your PC


Reagovat
Anonymni 22.08.23

https://akamsaddpc.com/ is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using https://akamsaddpc.com/. Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via https://akamsaddpc.com/, this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 23.08.23

Fandím každému, kdo do toho jde. A to teď nemyslím tak, že databáze knih jsou plné romantických předmětů a zurčení potůčku a šumění lesa. Ona totiž taková česká moderní vesnice se městu podobá více, než byste čekali. Jen si zanechává ty základní rysy malé vesnice. :-) A ne vždy je to taková sranda.


Reagovat
Anonymni 26.08.23

www.akamslinkphoneqr.com/ is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.akamslinkphoneqr.com you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Anonymni 26.08.23

www.akamsaddpc.com/ is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.akamsaddpc.com/ Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.akamsaddpc.com/, this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 26.08.23

www.akams-addpc.com/ is a feature that connects Android phones and Windows PCs for an improved digital experience. By using www.akams-addpc.com/, you can sync files, notifications, and app alerts between devices – and use them both as a mouse or keyboard for each other – while simultaneously signing into both with the same Microsoft account and installing their companion app on each phone. Making the switch to a new computer has never been simpler!


Reagovat
Anonymni 26.08.23

www.akams-addpc.com/ is a feature that connects Android phones and Windows PCs for an improved digital experience. By using www.akams-addpc.com/, you can sync files, notifications, and app alerts between devices – and use them both as a mouse or keyboard for each other – while simultaneously signing into both with the same Microsoft account and installing their companion app on each phone. Making the switch to a new computer has never been simpler!


Reagovat
Anonymni 03.12.23

U nás na vesnici kam jsem se nakonec přestěhovala se zavedlo takové nové opatření. A to sice že se každou neděli dělá kompletně domácí koprová omáčka a pak se večer sejdeme na návsi a prostě se soutěží o to kdo ji udělal lepší. Každá první neděle v měsíci..


Reagovat
Anonymni 19.12.23

My jsme se přestěhovali na vesnici před dvěma lety a začátky pro mě byly hodně těžké. Byla jsem zvyklá na městský život, líbilo se mi tam, ale manžel chtěl na vesnici, tak jsme šli… Teď už bych taky neměnila, protože i tady jsem si našla spoustu aktivit, které mě baví a naplňují. Největší radost mám ze založení spolku , ve kterém trávíme čas s dětmi :-) .


Reagovat
Anonymni 28.02.24

Stěhování na vesnici pro nás bylo docela náročné. O fyzické věci se postarala stěhovací firma ale najít si shodu v myšlenkách o tom že jsme třeba mnohem více odstřižení od okolí a že si všechno musíme na vesnici udělat sami? Jo, to bylo docela pekelné nebudu lhát.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.