Diskuze

Volné diskuse

Stereotyp ve vztahu


Anonymni 24.08.22

Máte nějaký recept na to, jak na stereotyp ve vztahu? Hlavně pak v posteli? Právě s tímto máme s manželem v poslední době celkem problémy. Chtělo by to zkusit něco nového. Ale co? Nějaké tipy? My na internetu například narazili na erotické masáže Praha a říkala jsem si, že něco takového by možná za zkoušku stálo. Co myslíte?


Reagovat
Anonymni 28.08.22

Jako asi bych si volila jinou variantu, než abych nechala na mého miláčka sahat nějakou jinou ženskou. Občas si doma erotické masáže uděláme, ale sami v ložnici. ;-) To my jsme si jako boj proti stereotypu pořídili pejska. :-) Teď jsme sháněli konzervy pro psy, protože jsme zjistili, že to naše labradorské tele je alergické na nějakou složku, která je v granulích. No prostě se psem se ve vztahu fakt nenudíte. ;-)


Reagovat
Anonymni 21.09.22

Jako ono někdy se to prostě sesype a nenaděláte nic. Doporučuji si o vztazích něco přečíst. Existují o tom i audioknihy, pokud nejste vysloveně písmenkový typ. Samozřejmě společné masáže jsou fajn. Pejsek jako boj proti stereotypu je určitě fajn, ale nesmí trpět to samotné zvířátko. Kupovat si to jako náhradu něčeho moc neschvaluji.


Reagovat
Anonymni 22.02.23

A co třeba společná dovolená? Nebo prostě nějaký společný zájem, která nabourá ten stereotyp. My jsme si takhle řekli, že začneme šetřit na nové auto a prodáme to staré. A ono pak ten společný zájem, když jsme jeli na výkup aut v Liberci, zároveň vybírali nové a radili se, tak nás to docela dost spojilo a hlavně jsme se přestali nudit! :)


Reagovat
Anonymni 01.03.23

Náš stereotyp se doufám vyřešil jednou provždy. Manžel totiž koupil dřevěné masážní pomůcky a tak vždy když se budeme nudit a nebudeme mít alespoň jeden z nás zrovna chuť na sex, tak se půjdeme takhle vzájemně uspokojovat. Myslím si, že to utuží náš vztah.


Reagovat
Anonymni 01.03.23

Už nás opravdu s manželem nebavilo se jen tak starat jeden o druhého. Proto jsme se rozhodli a tak jsme nakonec i udělali. A to sice že jsme si pořídili dva pejsky. Moc rádi s nimi chodíme na procházky. Jakmile se vrátíme, dostanou od nás vždy konzervy pro psy, které jim tak moc chutnají.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.