Diskuze

Ovocné stromy

Stříhání avokáda


Miunkaaa 14.11.16

Ahoj lidi :dance:…podařilo se mi po velké dřině vypěstovat avokádo z pecky. Měla jsem cca 30 cm a tak aby se mi to krásně začalo větvit jsem to nad pátým listem fikla. Nicméně jsem ho asi přelila, jelikož hned jeden list zhnědl a upadl. Další dva začly hnědnout taky, ale nakonec vydržely celkem dlouhou dobu. V tu chvíli vyrostla nová část avokáda, která se začala osypávat lístky. Ale bohužel opět do výšky a listy jsou až nahoře. Ty dva listy dole nakonec odpadly a zbyly jen dva. Teď je z toho prazvláštní tvar a já nevím, co dál dělat, abych docílila něčeho normálního :nevim:…prosím pěkně, máte pro mě radu, jak dál pokračovat??? Takhle mé avokádo vypadá: [* *]


Reagovat
Petra922 06.03.17

:mavam: Já mám to samé akorát mě listy umrzly a opadaly. Vyrostl mi z toho ale dalsi stonek a tam listy. Vypadá to hrozne. Nejraději bych to šmikla u země ????


Reagovat
Anonymni 28.08.22

Jo jo, ono to avokádo vypěstovat jde, ale je to samozřejmě složité a zdlouhavé jako blázen. Já ho mám dokonce i venku. Jen jsem kolem keříčků dala poplastované pletivo, protože jsem zjistila, že nám tam chodí kočička… No, jak to říct slušně. Kálet? To bude asi to pravé slovo. :---)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.