Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Stříhání kávovníku


petuš22 10.08.16

Ahoj, mám kávovník. Už je 1,8m vysoký a potřebuji jej zkrátit. Nejen, že se mi nevejde, ale také bych ráda upravila tvar. Postranní větve jsem už jednou stříhala – obrazili bez problémů. Ale kmínek jsem ještě nestříhala a nevím kde. Když jej střihnu tam kde je zelený, tak obrazí, ale potřebovala bych jej zkrátit více. Myslíte, že obrazí i když jej ustřihnu tam, kde už zdřevnatěl? Jak jej stříháte vy?


Reagovat
Anonymni 15.06.22

Very impressive, To start my feedback i would like to congratulate your team for giving us this source of knowledge and we are freely to connect with you too. Please have a sweet day by reading this, 온라인바카라 게임


Reagovat
Anonymni 21.08.22

Your article has answered the question I was wondering about! I would like to write a thesis on this subject, but I would like you to give your opinion once :D bitcoincasino


Reagovat
Anonymni 23.12.22

Your explanation is organized very easy to understand!!! I understood at once. Could you please post about totosite ?? Please!!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.