Diskuze

Růže

Stříhání růží


smajlicek90 24.04.13

Potřebovala bych prosím poradit jak mám stříhat růže? děkuju moc


Reagovat
Anonymni 05.11.22

Tak to vám neporadím, já jsem spíš expertka na dekorace z růží. Na pěstování je doma u nás expert manžel. Ale on razí to motto, že se na květiny sahá co nejméně. A je teda pravda, že růže má fakt výstavní. Já sama jsem si nedávno koupila na https://www.livli.cz/ vázu na květiny a do ní naaranžovala květinu na víkend. Sama se divím, že mu ještě kvetou, ale má nějakou speciální podzimní variantu. ;-)


Reagovat
Jana89 10.01.23

Já stříhám růže každý rok na podzim a vždy je zkrátím tak na cca 15 cm. Na zimu je vždy schovám pod chvojí z lesa, aby mi nezmrzly a v létě vyrostou znovu do výšky 60 cm a krásně kvetou celou dobu. Stříhám je malými zahradními nůžkami a používám ochranné rukavice proti trnům. Ruce mám tak v bezpečí.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.