Diskuze

Volné diskuse

Sudy na víno


Anonymni 04.04.24

Dobrý den, četl jsem zde článek o tom, jak využít v interiéru staré sudy na víno. Tak jsem si říkal, že když si teď zařizujeme chalupu, tak by se to hodilo jako jeden takový odkládací stolek. Ale nevíte, kde by se daly za rozumnou cenu sehnat? A raději si připlatím, když budou v dobrém stavu a nebudu je muset nějak složitě čistit. Díky za info. :)


Reagovat
Anonymni 15.04.24

A k čemu přesně to potřebujete? Jako klasickou dekoraci? Zkuste nějaké průmyslové haly, které obchodují s vínem. Na druhou stranu bych si od toho ale moc nesliboval, protože tohle jsou věci, které jsou ceněné. Pokud byste neuspěl v klasickém průmyslu, tak bych se možná poohlédl po Aukru a podobných webech.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.