Diskuze

Drobné ovoce

Sušička ovoce


Anonymni 08.02.21

Zdravím,

sušíte někdo prosím ovoce v sušičce? Líbí se nám BIELMEIER BHG 601, která vyhrála srovnání https://www.recenzetesty.cz/…ky-na-ovoce/ Myslíte, že to je dobrá volba? Případně máte nějakou alternativu v podobné ceně?

Díky moc.


Reagovat
Anonymni 09.10.22

My sušíme jak v sušičce, tak i v krbu, který jsme koupili tady. A teda jako sušička super, nemůžu říct ani slovo proti. Ale když to pomalu sušíte na krbu, tak je to o dost lepší a hlavně si to zachová více chutí. Prostě to sušíte nejen na teplém, ale taky na čerstvém vzduchu. A to jsou vždycky body navíc! :-)


Reagovat
Anonymni 16.06.23

Both are dried in the dryer. As a dryer, it's so fantastic that I'm unable to object. But it is more flavorful and, most importantly, more fragrant when dried slowly on the stove. You can use dried fruits as baking components.cookie clicker


Reagovat
Anonymni 22.02.24

Já mám taky sušičku ovoce a suším v ní skoro pořád něco :-D . Hlavně přes sezónu ovoce a pak houby. Chtěla bych vyzkoušet i sušené maso. Jednou jsem ho ochutnala a je vynikající, ale drahý, tak by mě zajímalo, jestli ho někdo sušíte i doma v sušičce? :-)


Reagovat
samkumar10090 24.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.