Diskuze

Drobné ovoce

Sušička ovoce


Anonymni 08.02.21

Zdravím,

sušíte někdo prosím ovoce v sušičce? Líbí se nám BIELMEIER BHG 601, která vyhrála srovnání https://www.recenzetesty.cz/…ky-na-ovoce/ Myslíte, že to je dobrá volba? Případně máte nějakou alternativu v podobné ceně?

Díky moc.


Reagovat
Anonymni 09.10.22

My sušíme jak v sušičce, tak i v krbu, který jsme koupili tady. A teda jako sušička super, nemůžu říct ani slovo proti. Ale když to pomalu sušíte na krbu, tak je to o dost lepší a hlavně si to zachová více chutí. Prostě to sušíte nejen na teplém, ale taky na čerstvém vzduchu. A to jsou vždycky body navíc! :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.