Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Světla na zahradě


Anonymni 31.03.22

Ahoj, neřešil někdo z vás náhodou venkovní svítidla na zahradě? Rád bych si totiž svou zahradu nějak lépe osvětlil, ale moc nevím co všechno k tomu je potřeba. V současné době tam mám taková ta solární světýlka, ale ta jsou dobrá tak maximálně na orientaci, zahradu bohužel moc neosvítí. Nemáte tedy nějaké tipy? Díky mockrát.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

Tak to snad řešil každý, kdo má trochu větší zahradu. Ale to jsem vás nechtěl napadnout. Samozřejmě, že jsem to řešil. Ale ne nějak komplexně. V kovošrot Plzeň jsem objevil vyřazené lampy, tak stačila trochu rekonstrukce a světla byla na světě. A svět(l)e div se, fungují nám dodnes. Manželka je akorát trochu vyzdobila, aby to nevypadalo jako ze šmelcu a na pohodu. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.