Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Světla na zahradě


Anonymni 31.03.22

Ahoj, neřešil někdo z vás náhodou venkovní svítidla na zahradě? Rád bych si totiž svou zahradu nějak lépe osvětlil, ale moc nevím co všechno k tomu je potřeba. V současné době tam mám taková ta solární světýlka, ale ta jsou dobrá tak maximálně na orientaci, zahradu bohužel moc neosvítí. Nemáte tedy nějaké tipy? Díky mockrát.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

Tak to snad řešil každý, kdo má trochu větší zahradu. Ale to jsem vás nechtěl napadnout. Samozřejmě, že jsem to řešil. Ale ne nějak komplexně. V kovošrot Plzeň jsem objevil vyřazené lampy, tak stačila trochu rekonstrukce a světla byla na světě. A svět(l)e div se, fungují nám dodnes. Manželka je akorát trochu vyzdobila, aby to nevypadalo jako ze šmelcu a na pohodu. ;-)


Reagovat
Anonymni 01.02.23

Ahoj, my máme zahradní osvětlení rozmístěné po celé zahradě. Máme tu ještě docela staveniště, tak bych se bála jít někam po tmě. Postavili jsme dům a hned potom jsme nakoupili různá nástěnná svítidla a i lampičky na zem, abychom měli fakt každý roh osvětlený :-) . ve všem máme LED žárovky, takže spotřeba téměř nulová.


Reagovat
Chris 27.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Chris 27.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.