Diskuze

Zemina, substráty, půda

Syngónium - vhodné pro hydroponii?

musevir 28.08.15

Dobrý den, mám takovou otázku. Pořídil jsem si do pokoje 2 syngónia (http://www.konev.cz/…y/syngonium/) a protože mají celkem dlouhé stonky a na konci krásné listy, tak jsem se zcela spontánně rozhodl, že se vykašlu na květináč, ve kterém by mi určitě chcípli, ostatně jako všechno u nás.

Dal jsem ji tedy do vázy a chci je zkusit pěstovat hydroponickou cestou, tedy pouze ve vodě.

Nevíte zda je tato rostlina vhodná pro hydroponické pěstování? Pokud víte o jiných rostlinách nebo o nějakém webu, kde se tomu více věnují, děkuji za případné tipy.

Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.