Diskuze

Volné diskuse

Televize doma


Anonymni 15.04.24

Dobrý den, chci se zeptat… řešíme teď doma návrh interiéru a říkám si, zda vlastně mají lidi ještě doma televizi? My jsme se shodli na tom, že bychom ji nepotřebovali. Máme notebooky a to nám stačí. Já na televizi nakoukám, maximálně občas nějaký ten Oktagon turnaj nebo tak něco. Ale moc to nehrotím. Ale prostě takové ty běžné programy, tak to vůbec.


Reagovat
Anonymni 17.04.24

I když rozumím tomu, že na ni třeba zase tak moc nedíváte, tak bych se jí nezbavoval. Co vy víte… přijdou děti, nebo tomu prostě přijdete na chuť. A pak ji budete shánět a narychlo podle toho zařizovat byt. Kromě toho si myslím, že dnešní placaté TV jsou úplně v pohodě. Dokonce i kabely dáte pod MDF lišty a tak není skoro nic vidět, takže to tvoří fajn designový prvek.


Reagovat
Anonymni 03.05.24

Určitě televizi máme a jako popravdě si to bez ní nedovedu představit. Ale ono je to tím, že máme i děti, takže prostě když potřebuji něco akutně zařídit, tak pustím YouTube a vím, že mám čas na sebe (nebo na manžela, chichi). Ale jako třeba s těmi dětmi to chtělo pár úprav. Třeba zde jsme nabrali inspiraci na to, jak propojit obývák s kuchyní, abych na děti viděla. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.