Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Tepelné čerpadlo a zahradní úpravy


Anonymni 14.07.21

Dobrý den, určitě tady má někdo na zahradě tepelné čerpadlo. Řeším jednu věc. Před pár lety jsme předělávali zahradu, dali jsme do toho poměrně dost peněz. A teď nám firma, která tepelná čerpadla instaluje řekla, ať se s ní rozloučíme, že přijede technika a celkově budou potřeba zahradní úpravy. Vím, že je to hodně individuální, ale máte někdo zkušenost s tím, kdy to firma udělala opravu s minimální invazí do zahradní architektury? Děkuji vám všem za odpověď. :)


Reagovat
Anonymni 26.04.23

To bych se teda být vámi podívala na jinou firmu. Některým je všechno jedno a přijde mi, že i naopak všechno okolo rádi zničí. My jsme si taky nechávali zadělat tepelné čerpadlo dodatečně a firma nám zahradu nijak neponičila. Jasně, v okolí, kde pracovali, tak jsme si pak museli hlínu a trávu dorovnat, ale jak říkám, bylo to jen v okolí tepelného čerpadla.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.