Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Tepelné izolace střech


Anonymni 14.03.22

Ahoj, měl bych takovou otázku. Nedělal tu někdo z vás v poslední době novou tepelnou izolaci střechy? Já bych se do toho právě rád pustil někdy během tohoto roku. Už je to prostě potřeba. No a co se samotné izolace týče, tak bych se chtěl zeptat, jestli náhodou někdo z vás nemá zkušenost s izolacemi od http://www.nejlevnejsiizolace.cz/…hy-a-stropu/ Prošel jsem snad všechny obchody na internetu a ty jejich izolace mi prostě vychází nejlevněji.


Reagovat
Anonymni 02.09.22

Konkrétně s touto firmou zkušenost nemám. My jsme si zateplení stropu nechávali dělat od jedné místní. Nicméně určitě vám doporučuji do toho jít, vyplatí se to. To já bych se celkem rád ještě letos pustil do renovace fasády. Díval jsem se jaké jsou možnosti a musím říct, že se mi celkem líbí toto řešení od Baumitu – https://baumit.cz/…-vasi-fasady To je podle mě super. :)


Reagovat
Anonymni 05.10.22

Tyjo, do izolace střechy bych se také měl pustit. Venkovní zateplení už naštěstí máme hotové, to pro mě toto léto byla priorita. Teď ještě vyřešit nějaké alternativní vytápění. Mně osobně se hodně líbí tepelná čerpadla vzduch-voda. Nemáte to náhodou někdo doma? Viděl jsem, že je to sice celkem drahé, ale z dlouhodobého hlediska se to prý vyplatí.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.