Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Thuje


aninka 03.11.10

Dobrý den, mohu jestě ted začátkem listopadu vsadit tuje?Jak bych měla připravit jámu, do které je chci vsadit? Kolik jich mohu dát na metr, když by byli 1m vysoké?Děkuji


Reagovat
markyza22 03.11.10

můžete,vykopat větší díru,pořádně prolít vodou,neškodí namočit thuje přes noc do vody,po zasazení zalévat dokud nezačne mrznout.At se vám daří! :palec: nick mám pořád stejný-buliznik a občas se stane,že mi to napíše,že ho používájiný reg.uživatel-nerozumím tomu!!!!!! :think:


Reagovat
Ezmy 30.05.14

Dobrý den, prosím o radu. Na jednom místě na zahradě máme vedle sebe dvě tůje, které jsou sice už krásně narostlé, sestříháváme je, jsou částečně pod průhlednou venkovní stříškou. Vody mají dost, ale obě zevnitř prosychají a rezaví. Slunce mají východní a pak až západní. Mohu jim nějak pomoci? Děkuji za radu.


Reagovat
Re: Ezmy | kyti5 31.05.14

Kupte hořkou sůl a zalévejte s ní podle návodu -ale thuje tohle běžně dělají, že uvnitř prosychají


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.