Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Thuje - ořezání


LenkaN26 12.04.11

Ahojky, máte tady někdo zkušenost s ořezáním thuje? Dost nám spodní část zasahuje do cesty tak přemýšlím, že bych ji do nějaké výšky oholila na kmen, ale nějak si nedovedu představit jak to pak bude vypadat… Díky :-)


Reagovat
buliznik 12.04.11

asi před 4lety jsme udělali z thuje krásný stromek-ostříhali kmen a udělali na něm kouli,časem pěkně zhoustla a je překrásná,ale každý rok 2krát zastřihujeme.Dejte se do toho a nebojte se. Hodně štěstí! :palec: :palec: :potlesk:


Reagovat
LenkaN26 13.04.11

Ahojky, díky za odpověď, jen nevím jak velkou thuji jste ofikli. Ta naše měří přes tři metry takže už je to obrovský strom :-)


Reagovat
buliznik 13.04.11

tak ta naše měla něco přes 2metry,ale jestli je ta vaše dostatečně hustá tak myslím,že by nebyl problém ji trochu zakrátit a teprve potom vytvarovat korunku-ale rozhodnout to musíte sami.tak at se to dílo podaří! :palec: :potlesk:


Reagovat
Anonymni 06.02.21

potrebuju plot s tuji zuzit .obrostou znova ze strany a s vrchu


Reagovat
Anonymni 15.06.22

Very impressive, To start my feedback i would like to congratulate your team for giving us this source of knowledge and we are freely to connect with you too. Please have a sweet day by reading this, 온라인바카라 사이트


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.