Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Tlakový postřikovač


Krtek zahradník 16.04.10

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zdali někdo z vás doma nevlastní ze starého nepotřebného postřikovače hadičku? Předem děkuji.


Reagovat
Jura007 16.04.10

Postřikovačů je spousta značek a typů. Pokud hadička praská stářím, je lepší koupit novou hadici na metry v nějakém kutilském hypermarketu (BAUHAUS a další…), většinou to vyjde ve finále i levněji. Jenom je potřeba znát vnitřní průměr – kvůli nasazování.


Reagovat
Krtek zahradník 16.04.10

Juro, ten postřikovač co jsem nedávno dostal od kamaráda, je ten klasický 5L, ale co se týká té hadičky, vnější průměr by měl být 8mm a vnitřní 6mm, samozřejmě jsem se už sháněl po náhradě, díval jsem se konkrétně v Obi, ale tlakovou hadičku o takto malém průměru tam neměli, převážně jen silikonové a ta by asi dlouho nevydržela. A obávám se, že nová hadička k postřikovači bude mít poloviční cenu, celého postřikovače, proto bych ji raději získal od někoho, kdo má už nefunkční nádobu, ale ještě dobrou hadičku. Ale pokud má někdo info, kolik stojí nová a popřípadě kde se dá sehnat, tak to též uvítám.


Reagovat
Jura007 17.04.10

Opravdu bych to viděl na „trojlístek“ HORNBACH, BAUHAUS, BAUMAX. Ještě mě tak napadá, že ve většině krajských měst je obchodní dům FERONY (v Brně kdysi byly hned dva), no a tam se dala mimo jiné pořídit i spousta věcí z pryže a z plastových výlisků (což bych u FERONY nečekal). No a pak ještě možná nějaká ta prodejna „Domácí dílna“ nebo „ŘEMPO“ (řemeslnické potřeby). No a sháněl bych se po hadičce z PVC, v tomro průměru, bez textilní zalisované vložky by měl metr stát odhadem 12 až 20 korun.


Reagovat
Kaaarl 13.10.12

Zkus se zeptat v Marolexu, kontakt je na stejných stránkách www.marolex.cz možná ti poradí tam, viděl jsem že tam je docela dost dílů, možná se trefíš.


Reagovat
Anonymni 20.09.21

To je pěkné, to se mi moc líbí. Tohle by mě nenapadlo. Mám pocit, že by se mi to docela dost hodilo na chatu. Zároveň mi to připomíná nějaký dechový nástroj na který bych si nejraději zahrála. Tak třeba se to nějak ujme a vzbudí to v lidech popularitu


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.