Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Tlakový postřikovač


Krtek zahradník 16.04.10

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zdali někdo z vás doma nevlastní ze starého nepotřebného postřikovače hadičku? Předem děkuji.


Reagovat
Jura007 16.04.10

Postřikovačů je spousta značek a typů. Pokud hadička praská stářím, je lepší koupit novou hadici na metry v nějakém kutilském hypermarketu (BAUHAUS a další…), většinou to vyjde ve finále i levněji. Jenom je potřeba znát vnitřní průměr – kvůli nasazování.


Reagovat
Krtek zahradník 16.04.10

Juro, ten postřikovač co jsem nedávno dostal od kamaráda, je ten klasický 5L, ale co se týká té hadičky, vnější průměr by měl být 8mm a vnitřní 6mm, samozřejmě jsem se už sháněl po náhradě, díval jsem se konkrétně v Obi, ale tlakovou hadičku o takto malém průměru tam neměli, převážně jen silikonové a ta by asi dlouho nevydržela. A obávám se, že nová hadička k postřikovači bude mít poloviční cenu, celého postřikovače, proto bych ji raději získal od někoho, kdo má už nefunkční nádobu, ale ještě dobrou hadičku. Ale pokud má někdo info, kolik stojí nová a popřípadě kde se dá sehnat, tak to též uvítám.


Reagovat
Jura007 17.04.10

Opravdu bych to viděl na „trojlístek“ HORNBACH, BAUHAUS, BAUMAX. Ještě mě tak napadá, že ve většině krajských měst je obchodní dům FERONY (v Brně kdysi byly hned dva), no a tam se dala mimo jiné pořídit i spousta věcí z pryže a z plastových výlisků (což bych u FERONY nečekal). No a pak ještě možná nějaká ta prodejna „Domácí dílna“ nebo „ŘEMPO“ (řemeslnické potřeby). No a sháněl bych se po hadičce z PVC, v tomro průměru, bez textilní zalisované vložky by měl metr stát odhadem 12 až 20 korun.


Reagovat
Kaaarl 13.10.12

Zkus se zeptat v Marolexu, kontakt je na stejných stránkách www.marolex.cz možná ti poradí tam, viděl jsem že tam je docela dost dílů, možná se trefíš.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500