Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

Travnicek


jjoojjoo 23.05.11

ahoj lidicky potreboval bych poradit, dnes jsem zasel travnik, hristni smes a jelikoz ma cely tyden svit puchejř tak bych chtel poradit jestly k zadrzeni vlahy muzu pouzit tu bilou hadrovou folii co maji jezedaci z jara na polich, v praci mi radi jedni ze jo a druzi zase ze ne, ze se mi to muze pod tim sparit a ja ted nevim. :roll: Jo a jeste jestly to seminko mam zasypat hlinou protoze mam jilovitejsi pudu a hrabema se mi to nepovedlo moc zapravit do hliny, dekuju za radu


Reagovat
60 23.05.11

Trošku zasypte,ale hlavně zalévejte a poroste,hodně zda­ru…


Reagovat
Anonymni 03.03.22

My dřív neměli na zahradě ani plevel a věřte, že bychom byli rádi, kdyby tam byl. Kvůli nekončícímu suchu nám na zahradě nezbyl téměř žádný trávník a nevěděli jsme, co s tím, bohužel nám nikdo neměl, jak poradit, a tak jsme začali hledat na internetu. Nakonec jsme narazili na tuto firmu https://www.zavlazovaci-systemy.net/eshop/ a koupili od ní zavlažovací systém. Od té doby je trávník krásně zelený.


Reagovat
Anonymni 09.03.22

Na rovinu, nechal bych to jak to je a ničím to nepřekrýval. Fólie to zapaří, to ničemu nepomůže. Ráno, dokud ještě není teplo, tak pořádně prolít vodou a pak, jak přijdeš z práce, tak zase znova prolít vodou. Buď hadicí nebo si zařiď zavlažovací systém. Což je teda mimochodem skvělá investice.


Reagovat
Anonymni 31.03.22

Tyjo, můj trávník by si taky konečně zasloužil trochu péče. Minimálně ho musím posekat. Bohužel minulé léto se mi rozbila sekačka a nakonec jsem si ji musel půjčovat od souseda. Říkal jsem si ale, že letos konečně asi investuji do nějaké nové sekačky Dost přemýšlím nad aku sekačkou, myslíte, že to má smysl? Díky.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.