Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Trubač


Mandevila 18.09.11

Poradí někdo kdy stříhat TRUBAČ,aby už konečně kvetl :potlesk:


Reagovat
Re: Mandevila | germi 09.07.16

Snad – by to chtělo letnit na zahradě, ale opatrně na sluničko. Hnojit Kristalon na květy!? Možná bych květináč zapustila do země, lze?


Reagovat
60 18.09.11

Já mám teprve teď,5 poupat a ne a ne rozkvést,už jsem z toho nešťasná,že nekvetl v létě a někomu kvete krásně :think:


Reagovat
buliznik 18.09.11

mně už odkvetl,ale ostříhala jsem ho hned na jaře a trochu ho přistřihnu ještě tak koncem října než ho budu uklízet. :palec:


Reagovat
60 19.09.11

Já myslela,ale trubač ,,keř,,ne trumpetu


Reagovat
kosnikovna 20.09.11

Trubač se musi ostřihat uplne jak ibišek venkovni. Najlip na podzim a kvete každy novy vyhonek.


Reagovat
60 20.09.11

Opravdu,tak moc děkuji,protože ho mám 2 rokem a nekvete,tak ho ostříhám dohola :lol: :lol: :lol:


Reagovat
60 20.09.11

Copak Ibišek venkovní, se taky stříhá?? :think: :think:


Reagovat
buliznik 20.09.11

ano,já ho zastřihujidokonce 2krát-na podzim a potom na jaře odstraním zmrzlé větvičky. :palec:


Reagovat
60 20.09.11

Tak díky,zítra bude na ,ježka, :lol: :lol:


Reagovat
buliznik 20.09.11

držím pěsti :palec:


Reagovat
kosnikovna 22.09.11

Nemam momentalne čas ale přiložim fotku ostřihaneho trubače.Snad po nedeli.


Reagovat
kosnikovna 22.09.11

Ano.


Reagovat
smutná máma 02.06.16

Čím mám trubač hnojit?


Reagovat
Anonymni 25.04.23

Follow here to more fun https://fundohub.com/make-24/


Reagovat
Anonymni 23.12.23

Three cheers for Watermelon Suika Game , a true innovator in the gaming realm, where the fusion of simplicity and challenge creates an unforgettable gaming experience.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.