Diskuze

Jehličnany a konifery

Tůje - množení z větviček


Vellunkacz 29.08.16

Prosím o radu. Zkouším si namnožit tůjky z větviček, ale nedaří se. Má s tím někdo zkušenost a poradí?


Reagovat
pucek 29.08.16

A co zkusit stimulátor.


Reagovat
Vellunkacz 30.08.16

Zkousela jsem. Na netu pisou, ze mam nariznout konce, dat do stimulatoru a zasadit. Posledne to vypadalo, ze se ujaly dve, ale kdyz jsem je chtela presadit, tak korinky zadny. Ale to jsem mela v kvetinacich. Ted jsem to pichla rovnou do zeme. Treba se tady nakde nekdo, kdo ma zkusenost. Manzel to zkousel pred xx lety a ujaly se mu pouze 4 a to jich mel hodne.


Reagovat
pucek 31.08.16

Mě se dařilo množit ne ustřižené větvičky, ale odtržené i s patkou.


Reagovat
Vellunkacz 31.08.16

Jak to myslite i s patkou?


Reagovat
pucek 31.08.16

No když se ze silnější větvičky odtrhne asi 10cm dlouhý výrůstek těsně v místě, kde z té větve vyrůstá.


Reagovat
Vellunkacz 01.09.16

Ahaa :) ted mam zasazene normalne odstrizene nuzkami, ale vyzkousim i ten vas zbusob. Sadila jsem i ty silnejsi, tak uvidime :) za jak dlouho asi zakoreni? Takze kdyz to odtrhnu, tak narezavat konce nemam? Ze se ujaly poznam tak, ze neschnou ze?


Reagovat
pucek 02.09.16

Ne nic nenařezávat a někdy se utrhne i kousek kůry, tak ta se může odstřihnout. No když to uděláte ted, tak příští rok, když budou zelené. To přesně nevím, já to dávala zakořenit už na místě, takže jsem to nevykopávala.


Reagovat
pucek 02.09.16

http://dendro.mojzisek.cz/obr/mnoz2.jpg tam je to dobře vidět


Reagovat
Vellunkacz 02.09.16

Jee super, dekuju za radu. Vyzkousim a dam pristi rok vedet :)


Reagovat
Anonymni 22.08.22

God, why am I here now? Everything I want to know is here. It's the best토토사이트추천


Reagovat
Anonymni 08.12.22

What is a superstar? I think you can call someone who writes brightly a superstar. You deserve attention. I applaud you토토사이트추천


Reagovat
Anonymni 26.12.22

It's too bad to check your article late. I wonder what it would be if we met a little faster. I want to exchange a little more, but please visit my site casinocommunity and leave a message!!


Reagovat
Anonymni 31.01.23

I'm writing on this topic these days, safetoto, but I have stopped writing because there is no reference material. Then I accidentally found your article. I can refer to a variety of materials, so I think the work I was preparing will work! Thank you for your efforts.


Reagovat
Anonymni 01.02.23

I read the article well. It's an area of ​​interest these days, so I've been concentrating on reading it without realizing the passage of time. If you frequently post valuable information related to 먹튀사이트 like this, I think I will be very happy. I will visit you often.


Reagovat
Anonymni 27.02.23

I would really like to say 'Thank you" , and I also study about 메이저사이트 , why don't you visit my place? I am sure that we can communicate well.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.