Diskuze

Balkonové rostliny

Tunbergie - Černooká Zuzana


olgas 04.03.14

Najde se tady někdo, kdo má zkušenosti s pěstováním Černooké Zuzany ze semínek? Já jsem sela vloni a měla jsem pěkné rostliny nakonec a letos mám zaseto taky. Rostlinky rostou pěkně, akorát si teda nemůžu vzpomenout, jestli jsem konce zaštipovala nebo ne. Jak to děláte vy ostatní?


Reagovat
Re: olgas | petrpolak 05.03.14

Mám taky vyseto, a nikdy jsem je nezaštipoval, i když je to možné


Reagovat
olgas 05.03.14

Děkuji za radu, já totiž celkově nezašťipuji nic, a všude se píše jak zaštipovat. A jak mám tu Zuzanu zatím největší ze všeho co jsem vysela, tak jsem si byla fakt nejistá.


Reagovat
Re: olgas | petrpolak 05.03.14

Zaštipováním se podpoří růst postraních výhonů(to ale určitě víte),ale zrovna tahle rostlina roste dost bujně, tak bych to ani nepovažoval za nutné, ale na druhou stranu vzešlo mi jich docela hodně, tak to možná u pár rostlin zkusím, člověk se prostě učí scelý život


Reagovat
RomanaVy 24.05.16

Prosím o radu, dala jsem Zuzanu na balkon příliš brzy a lehce pomrzla, přihnojila jsem tekutým hnojivem pro balkonové rostliny, vyrašily nové lístky, ale teď je pro změnu spaluje slunce…setkali jste se s tím už někdo? Máte zkušenost s jiným hnojivem? Děkuji za každou radu.


Reagovat
Anonymni 28.03.21

Hnojivo na kvetoucí rostliny do zálivky


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.