Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Typ sekačky


Anonymni 13.09.21

Zdravím,

jaké máte prosím zkušenosti s jednotlivými druhy sekaček. Jaký druh byste mi prosím doporučili pro menší zahradu s rozměrem 250 m2?

Četl jsem tento https://www.spotrebitelov.cz/…rat-sekacku/ článek a píší tam, že nejlepší by měla být akumulátorová, ale já bych přecijen raději elektrický motor. Myslíte, že to je smysluplné?

Díky


Reagovat
Anonymni 16.09.21

Takhle, za mě osobně je asi nejlepší jít do benzinové sekačky. To na tom webu, který posíláte, vypadá jako klasický PR článek, který jen doporučuje to, co si zadá klient. :) Nebojte se benzinové sekačky. Cenově si sice trochu připlatíte, ale ta svoboda bez kabelu stojí za to. Akumulátorové sekačky jedině s kvalitní baterií, ale tu v naší nabídce seženete za stejnou cenu jako klasický benzin. ;-)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.