Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Typ sekačky


Anonymni 13.09.21

Zdravím,

jaké máte prosím zkušenosti s jednotlivými druhy sekaček. Jaký druh byste mi prosím doporučili pro menší zahradu s rozměrem 250 m2?

Četl jsem tento https://www.spotrebitelov.cz/…rat-sekacku/ článek a píší tam, že nejlepší by měla být akumulátorová, ale já bych přecijen raději elektrický motor. Myslíte, že to je smysluplné?

Díky


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 17.11.21

Na zahradu s tímto rozměrem určitě elektrická sekačka stačit bude. Zkus mrknout na https://www.testado.cz/…dni-sekacky/ třeba ti pomůžou s výběrem.


Reagovat
Anonymni 16.09.21

Takhle, za mě osobně je asi nejlepší jít do benzinové sekačky. To na tom webu, který posíláte, vypadá jako klasický PR článek, který jen doporučuje to, co si zadá klient. :) Nebojte se benzinové sekačky. Cenově si sice trochu připlatíte, ale ta svoboda bez kabelu stojí za to. Akumulátorové sekačky jedině s kvalitní baterií, ale tu v naší nabídce seženete za stejnou cenu jako klasický benzin. ;-)


Reagovat
Anonymni 23.11.21

Zkusil bych si pročíst ještě nějaké další recenzní weby zaměřené na zahradní techniku, protože není dle mého názoru správné nakoupit impulzivně pouze podle jednoho článku :-) Nebo mě třeba baví nakupovat podle webu https://slevovykupon.net/ , kde si hledám různé slevové kupony na eshopy a podle toho pak mohu objednat :-)


Reagovat
Anonymni 05.06.22

Na menší zahradu stačí nějaká menší sekačka. Hlavně bych to vybíral podle značky, a to především podle nějaké, která je již ověřená. Méně známé značky jsou docela nespolehlivé a také není na ně připravený takový servis. Lepší je taky kupovat ji osobně, případnou přepravu vám pak může zajistit půjčovna dodávek.


Reagovat
Anonymni 21.06.22

Já jsem si koupil menší benzínovou sekačku, která stála pár tisícovek. Jelikož nás trápí na zahradě hlavně sucho, tak už toho sekání moc potřeba není. Namísto toho mi v obchodě doporučili kultivátory, se kterými lze dát trávník alespoň trochu dohromady. Používáme ho necelý rok a je vidět, že to alespoň trochu pomáhá.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.