Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Udržujte svou zahradu upravenou za pomoci prvotřídní zahradní techniky


admin 20.03.20
Pro mnoho lidí je zahrada vizitkou, u které dbají na upravenost a nádherný vzhled. V období přetrvávajících letních veder je péče o zelenou zahradu stále složitější. Nehledě na to, že si k údržbě mnohdy musíte pořídit i drahou zahradní techniku, což může být pro některé z vás velká ekonomická zátěž. V půjčovně si však můžete veškeré pomůcky a nástroje výhodně pronajmout.

Co všechno si můžete pronajmout?

Půjčovna zahradní techniky nabízí veškeré stroje, které jsou potřeba k údržbě zahrad i zeleně. Nezáleží na tom, zda se bude jednat o zemní vrtáky, drtiče dřeva nebo obyčejné sekačky na trávu, všechny přístroje jsou ihned připraveny k pronajmutí. Jejich pořizovací cena je mnohdy opravdu vysoká, takže je v některých případech daleko výhodnější pronájem. Zvláště pak v okamžiku, kdy zahradní techniku potřebujete jednou nebo maximálně dvakrát do roka.

Jak se starat o záhonky?

I když si budete říkat, že je na péči o záhonky ještě brzo, pak věřte, že už je nejvyšší čas. Prokypření zeminy byste rozhodně neměli podceňovat. Ideální je využití zemní frézy, kterou zvládne obsluhovat každý z vás. Šířka záběru 24 centimetrů zajistí minimum přejezdů na každém záhonku, takže půda zůstane hezky načechraná. Dále oceníte nízkou hmotnost, snadnou možnost přepravy a výkonný benzínový motor.

Jak si efektivně poradit s plevelem?

Při péči o vaši zahradu určitě narazíte na problém s plevelem. Například v zámkové dlažbě nebo kostkách je absolutně nežádoucí, protože kazí hezký vzhled. Vy už se ale nebudete muset ohýbat a jednotlivé rostlinky trhat. Stačí, když použijete kartáč na plevel z půjčovny zahradní techniky. Díky nastavitelnému držadlu je práce s tímto přístrojem velice snadná. Mimo kostek nebo dlažby můžete kartáč použít i na chodníku nebo terase.

Práce na zahradě nemusí být vždy utrpením. S použitím techniky z půjčovny zahradního nářadí zastanete nejenom hodně práce, ale také ušetříte trochu svého zdraví. Neváhejte a služby půjčovny určitě vyzkoušejte.


Reagovat
Anonymni 24.05.22

My na tohle už docela dlouho používáme různé vychytralé zařízení. Třeba iPhone na připomínání zalévání. ;-) Prostě kombinujeme moderní technologie. I když teda někdy se to nevyplatí. Třeba když jsem si rozbila Apple hodinky na zahradě, když jsem plela záhonky a tak nějak nešikovně na ně spadla. Ještě štěstí, že se nic nestalo zápěstí. Ale displej na maděru. Naštěstí není výměna displeje Apple Watch nic zásadního a udělají to do pár dní. ;-)


Reagovat
Anonymni 12.03.23

Souhlasím s tím, že kvalitní zahradní technika dokáže tu práci velmi usnadnit. :) Já sám mám doma zahradní traktůrek a na něm od pneu servis Praha kvalitní obutí, protože máme zahradu do svahu a jsem nerad, když mi pak traktůrek trhá drn a trávu. :) Takže za mě je to určitě fajn volba. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.