Diskuze

Pokojové rostliny

Usychající dracena


Lenkaaaaaaaa 05.03.17

Dobrý den, mám přes rok starou dracenu. Je stále na jednom místě, ale před pár týdny mi začla usychat a opadly všechny listy. Má celkem tři stonky dva velké kompletně opadaly. Nejmenší cca 30cm vysoký má krásně zelené listy. Nevím zda mám malý stonek přesadit do menšího květináče a nebo nechat ve velkém květináči s mrtvými stonky. Děkuji Vám za rady a odpovědi ????


Reagovat
Re: Lenkaaaaaaaa | sedmi1 22.04.17

Dobrý den, měli jsme doma to samé, měla málo světla a listy dopadly stejně. Nebojte se, klidně ten opadaný výhon seřízněte a on znovu obrazí. V zaměstnání na chodbě to samé, seřízla se a již je krásně obrostlá. Ať se zadaří.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.