Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Už vám klíčí Jiřiny?


madla29 11.04.17

Zdravím, z loňského roku jsem si nechala hlízy Jiřin, dala je na tmavé místo přezimovat. Teď je mám takové scvrklé a ještě se mi tam neobjevil žádný klíček. Chci se zeptat jestli začne teprve hlíza klíčit nebo už dávno měla začít a já je můžu hodit do popelnice. Děkuji za reakce


Reagovat
Re: madla29 | tvarin 25.04.17

Nevyhazovat, nemusíte se bát, klidně je příští týden zasadte do zahrádky a na podzim zase vykopat přeju hezký den JIRKA


Reagovat
Re: madla29 | tvarin 30.04.17

Ty JIŘINY NEVYHAZUJTE klidně je zasadte i když nemají klíčky to je jak brambory můžete je zasadit a označit kolíkem na podzim je pak vykopte a uskladnit do kýble s mokrýma pilinama klidně se můžete s čímkoliv na mě obrátit hezký den JIRKA


Reagovat
Vejmi 29.04.17

Dobrý den, chci se zeptat na uskladněním jiřin, mám je ve sklepě, teplota 6–10 st. na zemi, nebo v bedýnkách, některé druhy zdárně klíčí, některé jsou scvrklé a klíček nikde. Jak jim mám vytvořit ideální podmínky při skladování, aby nevysychaly? Mám ty scvrklé zasadit? prohlédl jsem je a nahnilé hlízy odstranil. Další věc, objednal jsem hlízy a některé mi přišly ve stavu, že hlízy visí jakoby na špagátě. Bude z toho něco, nebo jsou poškozené? Díky za odpověď


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.