Diskuze

Tropické okrasné rostliny

Vanilka liána


saratom 21.10.14

Ahoj, máte někdo doma vanilku. Já ano a hodně se rozrostla, má dlouhé vzdušné kořeny a je to opravdu liána:-) vymýšlím jak a kam jí připevnit aby se mohla plazit a dařilo se jí, zatím jí mám na okně a už mi okupuje bobkový list. Hledám inspiraci:-) děkuji za jakýkoli nápad


Reagovat
Re: saratom | Ajda212121 26.10.14

Já vanillu pravou také pěstuji :) Ale zatím ji mám malou, takže ji táhnu pouze po takové tyčce.


Reagovat
saratom 26.10.14

A jak ji mate dlouho? ja asi rok a pul, zacala rychle rust cca po roce.


Reagovat
Re: saratom | Ajda212121 27.10.14

Asi před dvěma měsíci jsem ji zakoupila – cca 10cm řízek a za ty dva měsíce vyrostla poměrně hodně (odhadem minimálně dalších 10 cm). A to ji ani nijak nehnojím..


Reagovat
saratom 27.10.14

Ja taky nehnojim ted ji chci pohnojit poprve tak uvidim:-) Zajimalo by me zda mi nekdy vykvete.


Reagovat
Re: saratom | Ajda212121 29.10.14

V domácích podmínkách jen velmi těžko (mému příteli, který se věnuje pěstování orchidejí vykvetla až v 15m v domácích podmínkách) A hlavně kvete velmi krátce – ráno vykvete a večer uvadne.


Reagovat
samkumar10090 05.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.