Diskuze

Tropické okrasné rostliny

Vanilka liána


saratom 21.10.14

Ahoj, máte někdo doma vanilku. Já ano a hodně se rozrostla, má dlouhé vzdušné kořeny a je to opravdu liána:-) vymýšlím jak a kam jí připevnit aby se mohla plazit a dařilo se jí, zatím jí mám na okně a už mi okupuje bobkový list. Hledám inspiraci:-) děkuji za jakýkoli nápad


Reagovat
Re: saratom | Ajda212121 26.10.14

Já vanillu pravou také pěstuji :) Ale zatím ji mám malou, takže ji táhnu pouze po takové tyčce.


Reagovat
saratom 26.10.14

A jak ji mate dlouho? ja asi rok a pul, zacala rychle rust cca po roce.


Reagovat
Re: saratom | Ajda212121 27.10.14

Asi před dvěma měsíci jsem ji zakoupila – cca 10cm řízek a za ty dva měsíce vyrostla poměrně hodně (odhadem minimálně dalších 10 cm). A to ji ani nijak nehnojím..


Reagovat
saratom 27.10.14

Ja taky nehnojim ted ji chci pohnojit poprve tak uvidim:-) Zajimalo by me zda mi nekdy vykvete.


Reagovat
Re: saratom | Ajda212121 29.10.14

V domácích podmínkách jen velmi těžko (mému příteli, který se věnuje pěstování orchidejí vykvetla až v 15m v domácích podmínkách) A hlavně kvete velmi krátce – ráno vykvete a večer uvadne.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.